Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Auto-moto informace

Výkup automobilů, motocyklů, čtyřkolek, skůtrů, dodávek, lehkých užitkových vozidel a zemědělských strojů. Peníze IHNED.
http://auto-moto-vykup.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 1; Přidáno: Mar 4, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Výber tej správnej plachty na Vaše auto. Poradíme Vám, pri tom správnom výbere autoplachty. Veľkosti, rozdelenie a popis autoplachiet. Plachty na auto proti krupobitiu, prievzdušné, nepremokavé, z PVC. Plachta na auto pre osobné auta, aj kombi a SUV-VAN.
http://www.plachtanaauto.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 21, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Blog o všetkom čo súvisí z vozidlami značky Peugeot. Nenechajte sa len tak ľahko zavaliť obrovským množstvom ponúk. Automobilový priemysel môže byť však celkom tajomný pre začiatočníka.
http://autopeugeot.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 17, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Kvalitní pneumatiky, disky a doplňky od renomovaných výrobců včetně komplexních služeb zákazníkovi. Při využití služeb našeho pneuservisu Vám zajistíme bezplatnou kontrolu tlaku a dezénu pneumatik, případné dohuštění a konzultaci po dobu 24 měsíců.
http://www.pneunakup.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 5; Přidáno: Nov 8, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Penzion nabízí nové a čisté ubytování v soukromí v Třeboni, s kapacitou 16 lůžek. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupiny.
http://www.penzion-ucapa.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 17, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Krbová kamna, krbové vložky, elektrokrby, biokrby za skvělé ceny.
http://www.megadum.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 4; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 16, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Prodej dětského oblečení za příznivé ceny.
http://www.obchodumysaka.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 16, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Zajímají Vás novinky ze světa automobilů? Právě pro Vás je určen nový portál www.katalog-aut.cz. Pravidelně Vám přinášíme novinky ze světa automobilismu, tuningu, zajímavá videa i zprávy ze zákulisí české i zahraniční automobilové scény.
http://www.katalog-aut.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 2; Přidáno: Feb 22, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Motosraz Prasek 2011 - Motorkáři pozor! Motosrazy 2011 pro motocykly,
motorky a motorkáře. Motorkářský sraz Prasek - motosraz s tradicí.
Motorkářský sraz Prasek je tradičním moto setkáním v obci Prasek u
Nového Bydžova a letos oslaví již své 12 výročí
http://www.motosrazprasek.cz/
PageRank: 3/10
(Kliknuto: 4; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 27, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Na našich stránkách naleznete informace o pneumatikách tradiční české značky Barum. Konkrétně se dozvíte více informací o letních pneumatikách, zimních pneumatikách, technické údržbě a mnoho dalších užitečných informací. Neváhejte nás kontaktovat.
http://www.pneu-barum.net
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 22, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 9
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz