Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Autobazary

Uskutečněte svůj inzertní prodej nebo nákup užitkového vozu, dodávky nebo přívěsu za auto přes náš auto bazar. Vybírejte z rozsáhlé autoinzerce i náhradní díly. Správně zvolený dodávkový automobil či přívěs odvede spoustu užitečné práce
http://www.autoinzerent.cz/category/2-dodavky-a-privesy/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Autobazar, výkup vozidel, odtahová služba, prodej náhradních dílů - Celá ČR
http://licar.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 18, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Výkup aut Ostrava nejvyšší nabídka v Moravskoslezském kraji. Nabízíme víc než autobazary.
http://www.vykupujeme-auta.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 26, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Naše auto půjčka je vhodná pro všechny podnikatele, kteří nemají dostatečně bonitní daňové přiznání. Pokud máte zájem o půjčku, stačí vyplnit formulář, připojit internetovou adresu odkazu na vybrané auto a my Vám zašleme nabídku splátek.
http://www.autonazpetnyleasing.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 7, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Nabízíme dovoz bazarové komunální techniky. Na našich stránkách dovozkomunalu.cz si můžete prohlédnout aktuální nabídku vozů komunální techniky, které budou kvalitnější, než tuzemské vozy.
http://www.dovozkomunalu.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 14, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Autobazar a motoinzerce online. Inzerce zdarma pro osobní vozy, motocykly, nákladní vozy, autobusy, pracovní stroje, karavany, obytné přívěsy, návěsy a přívěsy.
http://www.tipmobile.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 10, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
nzerce online zdarma, aktuální nabídka tisíců nových a ojetých aut a motorek, osobní auta, užitková, terénní, nákladní vozidla, obytné přívěsy, návěsy, skútry, lodě, letadla, náhradní díly z celé ČR a zahraničí, tapety na plochu.
http://www.motoronline.cz
PageRank: 2/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 3; Přidáno: May 7, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Autobazar Ostrava, autobazar U Makra nabízí ojeté vozy, ojetá auta, výkup aut a prodej vozů.
http://www.autobazar-umakra.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 5; Přidáno: May 5, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Vařit jako mistr kuchař. Pokud máte hrnec, kastrol, rendlík a pánev z nerez oceli, je Váš úspěch zaručený. Speciální, vyrovnávací akutermické sendvičové dno ušetří čas a energii. Záruka až 10 let.
http://www.cookmax.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 30, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Prodáváme nové kvalitní levné pneu , protektory,oleje,ALU kola. Skladem tisíce pneu.Prodej pneu letní,pneu zimní,pneu celoroční.Prodej pneumatiky Barum Dunlop Goodyear Nokian Debica Sava Semperit Pirelli atd.Pneu nákladní,pneu osobní.
http://pneumatiky-levne.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 30, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 5
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz