Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Bydlení a reality

Sme register lekárov, ktorý sa neustále snaží zlepšovať. Naším cieľom je rozsiahly a pokiaľ možno, kompletný katalóg slovenských lekárov, ktorý sa nachádzajú v jednotlivých kategóriách.
http://lekari.azkatalog.eu
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 24, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 24, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 30, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Stránka zaměřujicí se na výdělek na internetu
http://www.vydelejnainternetu.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 22, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Portál sala.volnyflek.com slúži ľuďom hľadajúcich prácu v Šaľe a okoliu aj firmám dopytujúci prácu ako inzertný server. Najdite si novu, lepšiu prácu. Posielame aj emailom.
http://sala.volnyflek.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 31, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Projekt brigady.volnyflek.com je odnož obľúbeného pracovného portálu volnyflek.com. Potrebujete si privyrobiť a hľadáte brigádu? Pomôžeme vám ju nájsť. Máme stovky aktuálnych miest.
http://brigady.volnyflek.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 17, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Zařizujete si váš nový domov a potřebujete co nejvíce ušetřit? Chytrý obchod Levný nábytek vám nabízí širokou škálu levného nábytku, který vás neurazí. V katalogu najdete například kuchyně, obývací stěny nebo dětské pokojíčky. Nakupujte ještě dnes.
http://www.levnejnabytek.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Sep 21, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Vestavěné skříně Praha to je nábytek na míru. Vyrobíme pro vás moderní nábytek, jako jsou šatní skříně, převlékárny či věšákové stěny. Vyrábíme nejen vestavěné skříně, ale nabízíme kompletní vybavení bytů.
http://skrineplus.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 7, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Chia semínka patří k takzvaným superpotravinám. Chia semínka jsou nejbohatším přírodním zdrojem omega-3-mastných kyselin. Semínka chia působí na celkové zlepšení funkce lidského organismu.
http://www.chiaseminka.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 9, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Lněný olej, někdy také nazýván panenský olej, který je lisovaný za studena, se najčastěji užívá jako prevence před srdečním onemocněním, pomáhá udržet zdravou kůži, nehty i vlasy.
http://www.lneny-olej.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 9, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 242
Počet kategorií: 14
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz