Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Rady o bydlení

Statické zajištění staveb je realizováno firmou Kos Consult. Provádíme i spínání stavebních konstrukcí, používáme mikropiloty a injektáže. Naše služby jsou oprava trhlin, zpevnění základů, oprava kleneb a statické zajištění objektů.
http://staticke-zajisteni.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 11, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Výroba a prodej tesařského kování, drobného spojovacího materiálu, kotevních a upevňovacích prvků. Kotevní patky,kotevní pilíře,zemní vruty,spojovací materiál,chemická kotva,ocelová kotva,průvlaková kotva,buldok
http://tesarskekovani.dodasvacina.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 4; Přidáno: Sep 9, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Online časopis o stavbe nábytku a bývani, nájdete tu množstvo rád ako si poradit s rekonštrukciou stavbou, ako poskladat nábytok a o mnoho viac.
http://www.e-magazin.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 2, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Výroba a prodej palivového dřeva a dříví na topení včetně zajištění dopravy až k Vašemu domu nebo firmě. Palivové dříví je v současné době nejlevnějším ekologickým zdrojem tepla.
http://www.drevonatopeni.info
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 30, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Inspirace pro Vaše bydlení. Fotogalerie interiérů, rady a nápady. Články, tipy k nákupu. Fotogalerie kuchyně, koupelny, obývací pokoj, dětský pokoj. Nechte se inspirovat a získejte tipy pro Vaše bydlení.
http://www.utulnydum.cz
PageRank: 3/10
(Kliknuto: 8; Komentáře: 0; Přidáno: Aug 21, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Pokud hledáte inspiraci k bydlení, zajímavé články, obsáhlé fotogalerie a katalogy firem s aktuálními letáky, je pro Vás obydleni.cz to pravé místo. Denně publikujeme nové zajímavé články s tématikou bydlení, interiér, zahrada, stavba a další.
http://www.obydleni.cz
PageRank: 3/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 12, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Zaluzie.probytadum.cz je internetový časopis věnovaný vertikálním a horizontálním žaluziím, japonským stěnám, sítím proti hmyzu, látkovým a římským roletám. Poradíme Vám, jak vybrat žaluzie snadno a rychle. Ptejte se našich odborníků anebo jen diskutujte s dalšími návštěvníky.
http://zaluzie.probytadum.cz
PageRank: 2/10
(Kliknuto: 5; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 12, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Podlahy.Probytadum.cz je internetový časopis věnovaný podlahovým krytinám, laminátovým, venkovním, dřevěným a přírodním podlahám, dlažbě, kobercům a PVC. Poradí Vám, jak vybrat podlahu snadno a rychle. Ptejte se našich odborníků anebo jen diskutujte s dalšími návštěvníky.
http://www.podlahy.probytadum.cz
PageRank: 3/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 5; Přidáno: Apr 12, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 7
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz