Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Cestopisy

Výhradní dovozce a prodejce světoznámé značky Mexton v ČR.
Luxusní a sexy oblečení pro dámy.
Mladistvý vzhled a nadčasovost.
Rozvíjející se e-shop , rychlé dodání, VIP program pro registrované.
http://www.lhfashion.in
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 6, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Restaurace Arkal Háje
je moderní česká restaurace na Praze 4. Pro milovníky české kuchyně máme skvělou zprávu. V české restauraci Arkal Háje připravujeme domácí české jídlo.
Restaurace Arkal Háje je nekuřácká.
http://arkal-restaurace.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 5, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Moderní e-shop s krásnými hračkami za báječné ceny, soutěžemi, hrami a
jinými aktivitami pro děti.
http://www.svetplnyhracek.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 5, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Společnost 2K Energy s.r.o. nabízí profesionální a zcela individuální přístup v hledání řešení pro domácnosti, jak ušetřit za teplo. Mezi jinými nízkoenergetickými systémy nabízí například také solární panely na ohřev vody a na vytápění domu.
http://www.2kenergy.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jul 30, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Pokud postupuje exekutor vůči Vám nepřiměřeně tvrdě a potřebujete před ním ochránit, jsme tu pro Vás. Poskytujeme služby osobního bankrotu - oddlužení s garancí úspěchu.
http://www.prycsluhy.czhttp://
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 17, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Turecko patří již několik let ke stálicím na turistickém nebi. Svým návštěvníkům nabízí jak možnost odpočinku na písečných plážích u prohřátého moře, tak i příležitost vydat se za poznáním jeho bohaté historie k některé z antických památek či na cestu do pozoruhodného tureckého vnitrozemí.
http://turecko24.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 20, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Cestopisný web o Řecku s popisy jednotlivých ostrovů a letovisek na pevnině. Které středisko zvolit pro rodinnou dovolenou, kam se vydat za dobrým potápěním a kde jsou ideální podmínky na surfování? To vše a mnohem více na stránkách o řecké dovolené.
http://www.recko24.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 24, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Web o Španělsku s popisy míst, které stojí za návštěvu, informacemi o památkami a zkušenostmi s ubytováním v nejrůznějších hotelích. Na stránce najdete spousty fotografií ze Španělska a tématické diskusní fórum.
http://www.spanelsko-web.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 15, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Praha: již velmi dlouho tu toto město stojí. Za ty roky se mu dostalo mnoho názvů - Střed středu, Stověžatá, Zlatá Praha, Matka měst. Pojďte se s námi po ní projít...
http://praha.ihned.info
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 27, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Fotogalerie Esotravel: Fotky Thajsko, fotky Kuba, fotky Mauricius. Fotogalerie Esotravel přináší výběr fotek z různých částí světa, kam cestovní kancelář Esotravel nabízí zájezdy.
http://galerie.esotravel.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 26, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 11
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz