Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Cestovní kanceláře

Profesionální obrazová a zvuková technika. Prodej - Servis - Pronájem LED obrazovek pro malé a střední eventy.
http://www.maxiobrazovka.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 3, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
. Klasické dámské kalhotky, tanga, brazilské kalhotky, košilky, sexy prádlo, sportovní oblečení, pyžama, punčochy. Velký výběr dámského spodního prádla za skvělé ceny.
http://www.lacies.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 3, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 3, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 30, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Poznávací zájezdy last minute jsou zájezdy všude tam, kde ještě zůstala volná místa. Čekají na Vás levné zájezdy nabité na zážitky. Výhodné last minute zájezdy – zájezdy na poslední chvíli jsou zde i pro Vás a Vaši rodinu.
http://geops.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Aug 21, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Pojeďte s naší CK Enko na relaxační pobyt pro ženy a prožijte opravdu skvělý víkend. Pobyty pro ženy se většinou konají v turisticky nejatraktivnějších místech České republiky, například v Kroměříži, Jindřichově Hradci, Znojmě či Boskovicích.
http://www.pobyty-prozeny.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 9, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Nenechávejte plány na letní dny na poslední chvíli. Dovolená u moře 2013 může být Vaše již nyní za skvělé ceny a bez nutnosti kompromisů. I levná dovolená u moře 2013 může být úžasná s cestovní agenturou i-TOURS!
http://www.i-tours.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 1; Přidáno: Mar 25, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Vyrábíme a prodáváme poháry, sportovní poháry, putovní poháry, plakety, čestné ceny, trofeje, medaile, diplomy, sošky, emblémy, štítky, grawerton, potisk, plechové cedule, trika, ručníky, blahopřání. Naleznete u nás vše pro vítěze. Sleva pro mládež -15%
http://www.sporthobby.eu
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Sep 11, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Nabízíme aktivní dovolenou na kolech, in-linech, v pohorkách, na lodích a lyžích v zahraničí. Pořádáme sportovní zájezdy po celé Evropě, specializace na dovolenou na kole a in-line zájezdy.
http://www.ck-trip.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 17, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Specializujeme se na Chorvatsko. Nabízíme ubytování v Chorvatsku v soukromých apartmánech blízko Jaderského moře. Smlouvy uzavíráme přimo s majiteli apartmánů.
http://www.jadrankatour.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 10, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 12
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz