Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Diskuze a chat

PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 2, 2017) Listing Details Report Broken  Listing

Nabízíme Vám ubytování ve Vídni, kulturním centru Rakouska, které dalo světu vídeňský valčík, mnoho oper, ale třeba i kávu, guláš nebo třeba vídeňský knedlík. Prožijte nádherný víkend ve Vídni.
http://volba.eu
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Sep 24, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Blog zameraný na užívateľské recenzie zo slovenských wellnessov, wellness hotelov, kúpeľov a aquaparkov. Informácie zo sveta saunovania a zdravého životného štýlu.
http://www.milujemewellness.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 8; Přidáno: Sep 24, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Diskusné fórum pre podnikateľov. Podnikateľská činnosť, živnosť, spoločnosť s ručením obmedzeným, účtovníctvo, obchodná korešpondencia, dane a odvody, propagácia.
http://www.bizforum.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 19; Přidáno: Sep 3, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Giebel.CZ je internetový blog, který prostřednictvím článků přináší rady, tipy a nápady. Navštivte náš web www.giebel.cz a začtěte se do některého z našich článků.
http://www.giebel.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 1; Přidáno: Aug 28, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
E-shop nabízející vlasovou kosmetiku Colourb4 od zavedené britské firmy. Pouze u nás naleznete kompletní sadu produktů péče o vlasy od Colourb4. U nás naleznete kompletní portfolio od odbarvovače vlasů po narovnávač vlasů.
http://www.colourb4.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Aug 18, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
České fórum umožňuje volnou diskuzi na téma možnosti výdělku a možnosti reklamy. Trh domén www stránek a reklamy. Copywriting a zábava.
http://ceskeforum.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 26, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Získejte kvalitní zpětné odkazy a publikujte Vaše PR články zdarma a ihned. S PR webem Zpravy.publikace.info na nic nečekáte. Zvyšujte si hodnotu Vašich webových stránek pravidelným rozmísťováním zpětných odkazů.
http://zpravy.publikace.info
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 12, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Tyto stránky jsou věnovány převážně aktivitám mateřského centra, ale naleznete zde i různá veřejnosti otevřená diskuzní fóra a poradny.
Neváhejte a zúčastněte se našich diskuzí. Dejte vědět o svých nápadech, myšlenkách a vylepšeních. Přihlašte své děti do našich soutěží.
http://www.mcmotylek.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 13, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Diskuzní forum. Hry,filmy,MP3,hudba,dokumenty
http://www.war4ever.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 5; Komentáře: 1; Přidáno: Jun 2, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 4
Počet kategorií: 5
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz