Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

E-shopy

Prodej molitanu. Biomolitan, molitanová filtrace a různé typy molitanových přířezů, akustický molitan. Paměťový molitan. Recyklovaný molitan. Nabízíme molitanové desky různých velikostí.
Filtrační molitan a pojený molitan. U nás si určitě vyberete!
https://molitany.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 25, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 19, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 19, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
V nákupní galerii nabízíme stovky produktů skladem od pánského či dámského modního oblečení, dekorací, po elektro za ty nejnižší akční ceny s dopravou zdarma
http://odeslemezdarma.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 7, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
V dnešním světě potížemi s erekcí trpí mnoho mužů, ale vždy se chce zůstat ve formě a sexuálně uspokojit svou partnerku. Proto ideálním pomocníkem může stát se Kamagra (sildenafil 100mg)
http://www.europe-pharm.com/CZ/Česko/Kamagra
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Sep 22, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Specializujeme se na klasické české bylinky. Připravili jsme pro Vás výběr z tradičních českých sušených bylinek jako je Šalvěj, Heřmánek či Třezalka a spousty dalších nejpoužívanějších bylin.
http://ceske-bylinky.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Sep 7, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Portál Michalovce.VolnyFlek.com vám prináša každý deň ponuku najnovších voľných pracovných miest z okresu Michalovce. Nájdete si lepšiu novú prácu aj vy. Nové ponuky dostanete aj emailom.
http://michalovce.volnyflek.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Aug 17, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jul 18, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 13, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 28, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 740
Počet kategorií: 35
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz