Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Auto-moto

Tvroba PPC kampaní, jejich audit a správa. Více info o naší práci naleznete na našem webu!
http://onlineexpert.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 10, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Turnaj mistrů (ATP Tour Finals) je závěrečný turnaj každé mužské tenisové sezóny. O účast na tomto turnaji bojují tenisté po celý rok a z nich 8 nejvýše postavených v žebříčku ATP získá právo účasti.
http://turnaj-mistru.live-skore.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 3, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Autodiagnostika - prodej a servis, autoklíče, chiptuning, diagnostika vozidel. Nakupujte u nás kvalitní autodiagnostiku za výhodně ceny.
http://www.auto-diag.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 27, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Levné ubytování v Praze - hostel, ubytovna, apartmány.
http://www.ubytovny-praha.net
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 26, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 26, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Internetový obchod s dielmi pre VOLVO. Náhradné nové a použité diely Volvo, originálne diely, prísulšenstvo, slovenčina, diagnostika, chiptuning, diagnostika. 2500 dielov priamo v ponuke na stránke.
http://www.volvozone.eu
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 26, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Doktor Moto nebo-li oblíbený, internetový obchod se širokou nabídkou náhradních motodílů a doplňků, jako jsou třeba: hřídel kliková, koš spojky, tachometr, válec a další. U nás si vybere snad každý fanda do motorek.
http://doktormoto.cz/cs/jawa-c-545.html
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 6, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Spoločnosť zaoberajúca sa zapožičiavaním motorovových vozidiel, predajom náhradných autodielov, olejov a filtrov, autodoplnkov, ťažných zariadení značky GÁLIA (ceny korešpondujú s cenami uvedenými na stránke.
http://www.ivanis.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 2, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Máme kompletný sortiment vysoko kvalitných dielov pre širokú škálu vozidiel Škoda, Saet, Vokswagen, Audi, a rôznych zahraničných značiek, zároveň ponúkame zaujímavé ceny.
http://www.autosk.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 26, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Přestavba na plyn a auto na lpg? Vyzkoušejte ještě levnější a praktičtější ethanol E85. Přestavba na E85 je snadná a nemusíte radikálně zasahovat do automobilu.
http://www.autoethanol.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Aug 16, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 21
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz