Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Bazary a aukce

Prodejte věci, které se vám doma válí ještě dnes. Řádková inzerce zdarma a bezplatně.
http://www.alfainzerce.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Sep 9, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Slevový portál hromadného nakupování. Denně inzerujeme kvalitní produkty a služby za sníženou cenu. Nabízíme výhodné slevy z oblasti cestování, wellness, gastronomie, módy, krásy, sportu, kultury a zboží.
http://www.zlevni.to
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 5, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Občianska inzercia zdarma
http://www.nabazare.sk/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 16, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Využijte náš portál a inzerujte své služby a zboží. Veškerá inzerce je zdarma a je možná i bez registrace.
http://www.hitinzerce.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 24, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Nabízíme ON-LINE prodej značkových repasovaných POČÍTAČŮ, NOTEBOOKŮ, PC SESTAV se ZÁRUKOU. Veškeré zboží je důkladně otestováno a vyčištěno. Velký výběr, nejnižší ceny. Jsme registrovaným partnerem společnosti Microsoft - nabízíme originální OS Windows XP za nízké ceny. Faktura - jsme plátci DPH.
http://www.pocitacesezarukou.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 19, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: -3
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz