Rozšířené hledání
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Alkohol, destiláty, likéry a dárky eshop Delis

Titulek: Alkohol, destiláty, likéry a dárky eshop Delis
Category: Potraviny, nápoje
Kliknuto: 15
Přidáno: May 12, 2010
PageRank:
2/10
Listing Rank:
Prodej značkových lihovin a pravých ovocných destilátů firmy
Delis,dárkový alkohol,slivovice,hruškovice,meruňkovice,třešňovice,jablkovice,absinth,vodka,
dárkový alkohol pro náročné,dárková služba,stáčený alkohol,alkohol dárky.
Hodnocení
  •  

Hodnocení: 0.00/10 (0 ) 

Komentáře
Autor komentáře Jaylene / Sep 2, 2014
Big help, big help. And surpelative news of course.

Autor komentáře Mahd / Sep 3, 2014
Hey there guys, newbie here. Ie2€™ve<a href="http://gckoycildp.com"> leurkd</a> about here for just a little although and thought Ie2€™d take part in! Looks like youe2€™ve got quite a very good location here

Autor komentáře Rousse / Sep 6, 2014
Och om fre5gan om hur gammal jag var var <a href="http://etpwfph.com">riatkd</a> till mig se5 e4r jag 30. Jag ff6rste5r dock inte riktigt den fre5gan i den he4r kontexten.

 

 


 Zbývá znaků

captcha

 

batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz