Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Erotika a sex

Představujeme vám oázu klidu s domácí atmosférou stvořenou k naprostému uvolnění, svobodnému vyjádření skrze erotickou masáž.
https://eroticka-masaz-praha.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 16, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Azyl pro milence České Budějovice je to pravé diskrétní místo pro Vaše příjemné intimní prožitky a nabízí až 6 hodinové kvalitní ubytování pro zamilované a milence.
Milenecký azyl v Českých Budějovicích Vám umožní užít si se svou milenkou či milencem krásné chvíle v kvalitně vybavených pokojích.
http://www.azylpromilencecb.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 7, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Originální erotické povídky o trestání děvčat. Slyšíte z nich zvuk dopadajícího pásku, pláč znásilněných děvčat. Vše originální, žádné kopie z webu.
http://spankandrape.bloggspot.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 16, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Sexíček shop.cz je diskrétní partner v oboru erotických pomůcek. Vlastní prodejna a zboží skladem zaručuje požadovanou kvalitu.
https://www.sexicekshop.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 9, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Galerie s erotickou a sexuální tematikou.
http://naughtygirls.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 15, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Chceš dostávat erotické a sexy SMS stačí jen napsat, Sexy chat
http://zachatuj.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 3, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Nestyďte se využít služeb Erotic massage Prague v našem krásném erotickém salónu. Naše nabídka je velice pestrá a každý si určitě přijde na své. Muž i žena. Erotic massage ve Vás probudí život erotiky. Erotic massage prague Vás poznamená na celý život.
http://www.eroticpraguemassage.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 17, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Přijďte si do našeho erotického Maximum salónu vychutnat ty nejerotičtější masáže dnešní doby. V naší nabídce si můžete vybrat erotickou masáž, escort erotickou masáž, lesbi show,tantrickou masáž, nuru masáž a masáž prostaty. Přijdete si na své.
http://www.erotic-massage-praha.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 7, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Pokud rádi navštěvujete privat, tak se nebojte navštívit i ten náš v Praze. U nás v Karla clubu si totiž také přijdete na své. Disponuje nejen dobrým jídlem, pití ale hlavně krásnými kočičkami, které čekají, až si s Vámi budou moct hrát.
http://www.karlaclub.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jul 2, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Madam Lajla poskytuje BDSM sex po telefonu. Buď mým otrokem na spanking a výchovné lekce. Jsem Domina preferující muže v latexu. Toužíš být ovládán silnou ženou s pevnou rukou a s radostí a projevovanou pokorou sloužit jako věc?
http://madam-bdsm.nolimit.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 5, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 76
Počet kategorií: 13
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz