Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Erotické fotografie

Aktualizovaný seznam odkazů na bezplatné obrázky a videa, na téma old man sex, ve volném překladu sex starších pánů s mladými děvčaty.
http://www.sex-old-man.com/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 24; Komentáře: 0; Přidáno: May 24, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Web věnovaný vyznavačů swingers, ale ne jen těm. Forum, seznamka, fotografie a mnoho dalšího.
http://www.swingersaci.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 20; Komentáře: 0; Přidáno: May 23, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Ukázky klipů a obrázků kde různé sexy dívky (girlfriends) masírují penisy svých kamarádů.
http://gfhandjob.pornblogspace.com/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 21; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 11, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Sconto nábytek nabízí široký sortiment nábytku a jiných bytových doplňků pro vaši domácnost. Najdete zde obývací stěny, ložnice, koupelny, dětské pokoje, sedací soupravy, pohovky, kancelářský nábytek, postele, matrace, židle, stoly a bytové doplňky.
http://www.cz-sconto.cz/
PageRank: 2/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 19, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 4
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz