Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Erotické servery

Bdsm katalog je rozcestník odkazů kde jsou odkazy s tématikou bsdm a fetiše roztříděných do kategorií kde na Vás čekají k Vašemu výběru sex odkazy na různé bdsm české i světové stránky, jejichž náplní je bdsm, fetiš, latex
http://bdsm.nolimit.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 7; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 27, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Erotické povídky na téma strap-on, pegging, transex a ladyboy. Katalog odkazů a seznamka.
http://dreamsgirl.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 236; Komentáře: 1; Přidáno: Dec 12, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Obec kozodírky je komunita nadšenců dobré erotiky, sexu a klasických erotických filmů. Máme zkušenosti s natáčením a focením erotických scén a přinášíme do české erotické scény krátké erotické filmy z Moravy, kde hrají jenom Moravské dívčiny.
http://kozodirky.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 18; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 12, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Erotické pomůcky,Erotické prádlo,Erotické služby,
Nevšední sexuální praktiky,Sex po telefonu
Seznamka...
http://www.financial-opportunity.com/sex-inzerce
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 28, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Nafukovací panny nahrazují mnoha mužům životní patrnerku. Jsou tiché, nehádají se a nemají starosti s obnovou šatníku. Nikdy neodmlouvají a nebolí je hlava.
http://www.nafukovacipanny.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 6; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 19, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Osvojte si umění svalových cvičení. Spojte příjemné s užitečným, pořiďte si Venušiny kuličky, díky kterým si zpevníte svaly a ještě zažijete nevšední orgasmus.
http://www.venusinykulicky.net
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 19, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Udělejte ze svého partnera nevolníka. Použijte pouta na ruce, připoutejte jej a můžete si s ním dělat co chcete, fantazii se meze nekladou.
http://www.poutanaruce.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 5; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 19, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Anální sprcha vám poskytne nejen odpovídající hygienu při análních hrátkách, ale také nůže být zdrojem extrémního potěšení.
http://www.klystyry.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 7; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 19, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Masáž prostaty je známá tisíce let. O masáži prostaty se můžeme dočíst v knize o umění milování v Kamasutra. Masáž prostaty je doporučována nejen hlediska erotického, ale i zdravotního. Masáž prostaty stimuluje tvorbu spermií.
http://www.masaz-prostaty.cz
PageRank: 4/10
(Kliknuto: 5; Komentáře: 0; Přidáno: Sep 22, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Vakuová pumpa je pohodlný a bezpečný způsob zvětšení penisu a dosažení kvalitní erekce. Vakuová pumpa vám navrátí radost ze sexu. Větší penis – lepší zážitek pro vás i partnera, ale také zvýšené sebevědomí a intenzivní prožití sexu.
http://www.vakuova-pumpa.cz
PageRank: 1/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Sep 22, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 15
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz