Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Erotika a sex

Eroické videa ke stažení zcela zdarma. Videa jsou tématicky řazena. Naleznete zde lolity, velká prsa, exotiku a spoustu dalšího. To vše nabízí tento jedinečný web, na kterém se spousta těchto videí nachází. Neboj se a navštiv ho!!!
http://www.eroicke-videa-zdarma.info
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 115; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 10, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Nabízíme erotické zboží a erotické pomůcky jako jsou vibrátory,venušiny kuličky,stimulátory,škrtící a dráždící kroužky,nafukovací panny,umělé vagíny,vakuové pumpy,lubrikační gely.
http://www.sexy69.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 21, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Dlouhá xxx videa zdarma denně aktualizovaná na erotickém serveru Eroticka-videa.cz
http://www.eroticka-videa.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 4, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Venušiny kuličky ze sexshopu Sexlove stoprocentně uspokojí každou ženu a dívku.
http://www.sexlove.cz/venusiny-kulicky/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 4, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Anální sex je velmi intimní věc a záležitost důvěry. Nalaďte se na stejnou vlnovou délku a díky pomůckám pro anální sex prožijete nezapomenutelné chvíle.
http://www.analnysex.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 21, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Masáže prostaty za pomocí odpovídajících pomůcek zvýší její prokrvení a odstraní problémy s erekcí. Udělejte něco pro své zdraví, pořiďte si stimulátor prostaty.
http://www.masazprostaty.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 21, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Nafukovací panny nahrazují mnoha mužům životní patrnerku. Jsou tiché, nehádají se a nemají starosti s obnovou šatníku. Nikdy neodmlouvají a nebolí je hlava.
http://www.nafukovacipanny.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 6; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 19, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Osvojte si umění svalových cvičení. Spojte příjemné s užitečným, pořiďte si Venušiny kuličky, díky kterým si zpevníte svaly a ještě zažijete nevšední orgasmus.
http://www.venusinykulicky.net
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 19, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Udělejte ze svého partnera nevolníka. Použijte pouta na ruce, připoutejte jej a můžete si s ním dělat co chcete, fantazii se meze nekladou.
http://www.poutanaruce.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 5; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 19, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Anální sprcha vám poskytne nejen odpovídající hygienu při análních hrátkách, ale také nůže být zdrojem extrémního potěšení.
http://www.klystyry.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 7; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 19, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 0
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz