Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Fauna

Chovatelská stanice TenderPaws,CZ. Chov Posvátných Birem, koťátka Birmy s PP na prodej. Naleznete zde vše o naší chovatelské stanici a o našich Birmičkách
http://www.cat-birma.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 1, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Inzerce zvířat, pejsků, koček a hospodářských zvířat s vyhledáváním. Podívejte se třeba na nejnovější inzerci psů.
http://zvirata.inzerce.net
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 12; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 12, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Webové stránky pojednávající o koroptvích, jejich druzích a receptech na úpravu
http://koroptveajejichdruhy.sweb.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 4; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 13, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Obratlovci jsou nejrozšířeněnjší poddruh živočichů na planetě. Webzin Verbtrarus vám poskytne informace, zajímavosti a odborné články ze života obratlovců. Vše, co vás z verbetratologie zajímá najdete na našem webu.
http://www.vertebratus.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: May 26, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Jedná se o web specializující se na výcvik psů. Na web najdete množství rad, tipů a triků pro výcvik vašeho čtyřnohého miláčka. K dispozici jsou také vybrané youtube videa a informace o přípravě na výcvik psa.
http://www.psicviciste.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 16, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Fascinující svět zvířat vám přináší zajímavé informace z chovatelského světa všech domácích mazlíčků.
http://www.svet-zvirat.cz
PageRank: 3/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 31, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Chovatelská stanice Donno Grogs FCI Tibetan Mastiff - tibetská doga, je zaměřena na chov, zdravých, silných a vyrovnaných jedinců různých typů Tibetan mastiff (Tsang Khyi, Do- Khyi) a čistých barev. Jsme členem KCHMPP.
http://www.tibetska-doga-tibetan-mastiff.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 22, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
Hlavní kategorie
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 4
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz