Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Film a video

Slovenská filmová databáza. Sleduj najnovšie filmy, trailery, videá, filmy vysielané v kinách, tv program. Zaujímavosti so sveta filmov. Informácie o hercoch a filmoch na jednom mieste. A ešte oveľa viac na www.sfd.sk.
https://www.sfd.sk/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Aug 27, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Najlepší výber online filmov zadarmo, sledujte najnovšie, najlepšie a vaše obľúbené filmy s cz/sk dabingom pohodlne na jednom webe.
http://www.topfilmyonline.eu
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 21, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Najlepšie dramatické filmy, informácie o hercoch, novinky z kín, tv program a veľa zaujímavých informácii o dramatických filmoch.
http://www.drama-filmy.sk/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 18, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Všetky informácie o fantasy filmoch, ktoré práve bežia v kinách, tv program a ďalšie zaujímavé informácie. Najlepšie a najnovšie fantasy filmy, ale aj informácie o známych osobnostiach.
http://www.fantasy-filmy.sk/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 18, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Najviac informácií o najnovších a najlepších akčných filmoch, akčných hercoch. O akčných filmoch práve bežiacich v kinách, v tv programe a mnoho ďalších zaujímavostí.
http://www.akcne-filmy.sk/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 18, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Stránka plná online filmov. Nájdete u nás kopec nových filmov online. Pozrite si skvelé trailery na najnovšie filmy.
http://filmy-online.net
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 20, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Na jednom webe nájdete filmy aj seriály online a úplne zadarmo. Staršie i novšie filmy môžete sledovať z pohodlia vášho domova kedykoľvek sa vám zachce. Databáza obsahuje rôzne žánre, takže si každý nájde niečo na sledovanie.
http://www.filmy-serialy-online.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 7; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 6, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Videoblb.cz je zábavný web videí všech žánrů, která jsou pouze v HD kvalitě. Rozděleno přehledně do skupin dle tématu - zábava, auta, hudba, sport a mnoho jiného.
http://www.videoblb.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 8, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Nabízíme vám Moringu Olejodárnou, kúru Neera Detox, živý přírodní kolagen Inventia, kosmetiku Nu Skin, Natural Collagen Inventia, Swisso Logical, medicinální houby, produkty pro mužské a ženské intimní zdraví, titanové nádobí a kvalitní zdravotně nezávadné produkty pro profesionální voňavou hygienu.
http://www.zdravime.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 17, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 17, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
Hlavní kategorie
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 0
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz