Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Hudba

Největší množství výherních hracích automatů na jednom místě! Nabízíme Novomatic, Kajot, NetEnt a spoustu dalších softwarů automatů, rulet, karetních her atd.. Ale co je nejlepší, u nás můžete hrát automaty ZDARMA! Při hře našich automatů neutratíte ani korunu!
http://www.automaty-ruleta-zdarma.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 19, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Sme trojčlenná hudobná skupina z okolia Kysuckého Nového Mesta. Hráme hudbu pre všetky generácie. Dokážeme zabaviť ľudí na svadbách, firemných oslavách, plesoch, jubileách, rodinných oslavách atď.
http://www.ravaband.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 15, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
DJ Velek - hudba na svatbu, nebo firemní večírek. DJ a fotograf na svatbu, karaoke párty. Zajišťuji hudbu (DJ), ozvučení a karaoke na vaší akci s vlastní profesionální technikou. Zajišťuji profesionální hudební servis na akce a svatby.
http://www.hudba-na-svatbu.com/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 30, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Internet je plný legálních a volně dostupných hudebních a audio mp3 souborů, které jsou ke stažení zdarma. Poradíme vám, kde tyto audio soubory hledat a stahovat. Největší rozcestník s hudebními sbírkami, katalogy a online rádii
http://www.free-mp3-download.4fan.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 28, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Rytmus Fenomén 2011 stahuj již nyní!
http://www.rytmus-fenomen.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 24, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Hudební textař Petr Hrach píšící texty pro všechny hudební žánry. Spolupracuje se známými, i neznámými interprety a kapelami, které oslovují jeho specifické texty.
http://hudebni-texty.aspone.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 15, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Zpěvák a hudebník. Vystoupení pro vaši firemní nebo soukromou akci.
http://www.vojtech-michalicek.4fan.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 3, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Podkrkonošská, královéhradecká, kapela je hudba všech žánrů na svatbu, ples, oslavu, taneční zábavu, do vinárny, restaurace. Hudba pro každou příležitost.
http://hudba-magnet.hyperlink.cz
PageRank: 2/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Aug 14, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Slovensko - Český hudobný portál ( server ) - Aktuálne informácie z oblasti domova a sveta hudby, novinky, informácie, pikošky, zaujímavosti o interpretoch, recenzie albumov, profil interprétov, koncerty, audia, celebrity, bulvár, videoklipy
http://www.billboard.huu.cz
PageRank: 3/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jul 31, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Country kapela Parťáci působí zejména v Lounech a okolí. Hraje především převzatou tvorbu.
http://www.partaci.com
PageRank: 1/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 17, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 2
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz