Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Internet a sítě

PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 27, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 25, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Sep 30, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 2, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 6, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Beauty blog pro ženy a dívky SvětovéZboží přináší vždy aktuální informace ze světa módy. Přečtěte si u nás o výběru vhodného oblečení, módních trendech a mnoho dalšího.
http://blog.svetove-zbozi.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Sep 27, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Stránka plná informací o Bitcoinu, co to je, k čemu je dobrý, jak se používá, kde ho sehnat, těžit a spoustu dalších informací.
http://www.bitcoin-info.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Sep 9, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 18, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Mužové.cz - Začni být Mužem. Stránka od mužů pro muže, plná skvělých článků, lechtivých fotografií, zajímavých videí a překvapujících informací
http://muzove.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 17, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Zajistíme návrh a realizaci úspěšných webových stránek, které si navíc díky našemu redakčnímu systému zamilujete. Samotné realizaci webové stránky předchází celá řada procesů, které nám pomohou vytvořit pevný základ pro Vaše podnikání na internetu.
https://webnia.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 23, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 107
Počet kategorií: 13
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz