Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Katalogy a vyhledávače

Zajišťuji rockovou produkci v ROCKOVÝCH KLUBECH, na SOUKROMÝCH AKCÍCH, FIREMNÍCH AKCÍCH, VEČÍRCÍCH, OSLAVÁCH NAROZENIN i SVATBÁCH. Hraji ROCK, HARD ROCK a HEAVY METAL od 60. let do současnosti.
http://hardrockmusic.4fan.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 15, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Inzertní server zdarma. Nejlepší způsob jak prodat věci, které už doma nepotřebujete, ale přitom jiným se hodí. Inzerce rozdělena do kategorií - auto, moto, reality, zvířata, dům a zahrada, nábytek a další. Nečekejte a vložte inzerát zcela zdarma a najděte kupce pro své zboží.
http://www.obrbazar.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 16, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Povádíme profesionální servis IT u zákazníka, stavby PC sestav na míru, opravy nefunkčních notebooků, záchranu a zálohu dat, modernizace a opravy PC všech značek, kompletní instalace OS Windows, expresní opravy či správu sítě. Poskytujeme poradenství v IT a mnoho dalšího
http://pcservistrebic.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Aug 18, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Katalóg a vyhľadávač Slovenských internetových obchodov. Profily eshopov sú zaradené do príslušných tématických kategórií.
http://iobchody.sgo1.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 29, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Nejrychleji vyplacená půjčka, bez doložení příjmů, bez ručitele. Peníze na Vašem účtu do 24 hodin.
http://freepujcka.webnode.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 29, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Portál Nightlylife.com nabízí přehled erotických služeb nejen v České republice, ale i v zahraničí. Erotické masáže, Noční kluby, Erotické priváty, Escort a mnoho dalšího ze světa erotiky jako je live chat, sex po telefonu nebo různé druhy seznamek.
http://www.nightlylife.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 16, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Seznam aplikací pro tvorbu blogů a web stránek. Porovnání vlastností českých, slovenských a anglických blogových platforem.
http://eblogy.sweb.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 1; Přidáno: Feb 14, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Prehľadný katalóg obchodov a služieb s prevádzkovými priestormi v Slovenskej republike. Profily podnikov sú zatriedené v príslušných tématických kategóriách.
http://www.mos.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 29, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Hodnocení poboček podle kvality služeb najdete nově na službě PobočkyFirem.cz
Na tomto webu najdete informace o českých pobočkách bank a pojišťoven a můžete tak zjistit, kde mají zrovna otevřeno.
http://www.pobockyfirem.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 12, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 25, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 58
Počet kategorií: 7
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz