Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Katalogy odkazů

Zajišťuji rockovou produkci v ROCKOVÝCH KLUBECH, na SOUKROMÝCH AKCÍCH, FIREMNÍCH AKCÍCH, VEČÍRCÍCH, OSLAVÁCH NAROZENIN i SVATBÁCH. Hraji ROCK, HARD ROCK a HEAVY METAL od 60. let do současnosti.
http://hardrockmusic.4fan.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 15, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Povádíme profesionální servis IT u zákazníka, stavby PC sestav na míru, opravy nefunkčních notebooků, záchranu a zálohu dat, modernizace a opravy PC všech značek, kompletní instalace OS Windows, expresní opravy či správu sítě. Poskytujeme poradenství v IT a mnoho dalšího
http://pcservistrebic.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Aug 18, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Katalóg a vyhľadávač Slovenských internetových obchodov. Profily eshopov sú zaradené do príslušných tématických kategórií.
http://iobchody.sgo1.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 29, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Prehľadný katalóg obchodov a služieb s prevádzkovými priestormi v Slovenskej republike. Profily podnikov sú zatriedené v príslušných tématických kategóriách.
http://www.mos.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 29, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
V katalogu můžete přidat všech stránek a různých kategorií. Všechny odkazy a stránky budou zverejnené. Slovenské a České katalogy budou řazeny do kategorií. Zahraniční stránky a odkazy jsou řazeny do jedné kategorie.
http://www.naj-katalog.eu
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 1, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Reklamný portál určený na podporu malého a stredného podnikania na Slovensku. Cechmajster je presvedčený, že na Slovensku je veľa dobrých a kvalitných podnikateľov, ale pri zahraničnom tlaku majú stiesnené predpoklady na ďalší rozvoj podnikania.
http://www.cechmajster.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 29, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Inzerce katalog to je přehledný katalog inzerce práce, inzerce dovolená, inzerce děti i inzerce reality a zvířata. Zadávejte inzeráty do inzerce zdarma pro inzeráty z oboru služby, dětské oblečení, šperky. Všeobecná inzerce
http://inzerce.shop1.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 2, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Přehledný katalog a vyhledávač Českých webových prezentacií, firem a internetových obchodů.
http://ikatalog.sgo1.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 12, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Seznam Českých internetových obchodů. Eshopy jsou zařazené do relevantních tématických kategorií.
http://eshopy.sgo1.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 0; Přidáno: Sep 3, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Katalóg web stránok s ručne triedeným obsahom, z bezplatnou registráciou odkazov, podporujúci České a Slovenské webové stránky.
http://salma.ic.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 15, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 18
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz