Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Ostatní

Vyhľadávanie dopytov na internete pre Vašu ponuku. Dopyt a dopyty - zadarmo. Jednoduchá registrácia dodávateľov. Realizujte svoje zákazky, ponuky i dopyty.
http://www.idopyty.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 17, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Katalogy oblečení informují o aktuálních kolekcích oblečení zásilkových obchodů Bonprix, Halens, Neckermann, Otto, Petrklíč, Klingel, Blancheporte aj. Najdete zde módní oblečení pro celou rodinu za výhodné ceny, akce, slevy nebo výprodeje oblečení.
http://www.katalog-obleceni.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 9, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Akční letáky supermarketů přinášejí aktuální nabídku supermarketů Lidl, Penny, Billa, hypermarketů Tesco, Kaufland, Interspar, Makro, Globus, Albert, prodejen nábytku, prodejců oblečení a obuvi, akční nabídku nákupních center a mnoho dalšího.
http://www.letaky-supermarketu.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 8, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Katalog letáků nabízí letáky hypermarketů, supermarketů, elektro letáky, letáky se sportovním vybavením, letáky oblečení, lékáren, letáky prodejců nábytku nebo hobby letáky přehledně na jednom místě.
http://www.katalog-letaku.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 20, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Svatební stránky věnované přípravě Vaší jedinečné svatby. Naplánujte si pečlivě minutu po minutě Váš svatební den, navštivte naše diskuzní forum o svatbách a svatebních přípravách a také o tom čeho se vyvarovat a na co si dát při plánování svatebního dne obzvlášť velký pozor.
http://www.perfectday.cz
PageRank: 2/10
(Kliknuto: 74; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 19, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Hledáte nejlevnější elektroniku? Zkuste náš vyhledávač! Vše o elektronice a všem co se kolem ní děje nejen na internetu. Levné notebooky, počítače, recenze produktů, zkušenosti uživatelů, hodnocení e-shopů. To vše vám pomůžeme najít.
http://wwwmironet.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Aug 7, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 3
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz