Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Registrace do vyhledávačů a katalogů

Inzertní server zdarma. Nejlepší způsob jak prodat věci, které už doma nepotřebujete, ale přitom jiným se hodí. Inzerce rozdělena do kategorií - auto, moto, reality, zvířata, dům a zahrada, nábytek a další. Nečekejte a vložte inzerát zcela zdarma a najděte kupce pro své zboží.
http://www.obrbazar.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 16, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Využijete možnosti publikování článků na webu Vyhledame.cz. Využít můžete i obrázky z naší galerie fotek. Dále nabízíme možnost nechat si napsat článek včetně fotky nebo publikovat samostatně.
http://vyhledame.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 25, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Katalog www stránek a katalog www odkazů Milada, odkazy lze vkládat jednoduše do přehledných kategorií, získáte zpětný odkaz na podporu Vaší stránky ve vyhledávačích seznam a google. Zpětné odkazy, registrace odkazů.
http://www.katalog-stranek-milada.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 4; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 9, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Zaregistrujte zcela zdarma Vaší firmu do katalogu AT connection. Použijte tlačítko přidat firmu. Po zaregistrování můžete rovněž vkládat nabídky zdarma a poptávky zdarma Vaší firmy.
http://www.atcn.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 6; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 13, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 4
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz