Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Kultura a společnost

Projekt chomutov.volnejflek.cz soustřeďuje nejnovější nabídky práce z Chomutova. Zájemcům o hledání nabídek práce v Chomutově tak nabízíme volná pracovní místa přehledně na jednom míste.
http://chomutov.volnejflek.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 23, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Informačný portál na ktorom sa môžete dozvedieť o všetkom čo sa deje vo vašom okolí. Ak radi nakupujete, radi sa zabávate alebo radi skúšate nové veci tak len hľadajte a vyberte si to čo vám naozaj vyhovuje.
http://www.wtgo.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 25, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Šašo Maroš má za sebou viac ako 5500 vystúpení a dvadsať rokov skúseností. zabáva štuplíčky a štuplíkov po celom Slovensku, stačí len zavolať na šašomobil. Bonusom sú jednoduché kúzla a modelovanie balónov.
http://www.najlepsisaso.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Sep 23, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Darina Hrnčár - osobní kouč
Dara Agentura - společenský doprovod, uvádění kulturních akcí
Dara Agentura - služby pro rodinu
http://www.hrncar.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 26, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Magistra História - učiteľka života, svetlo pravdy. Zaostrené na tajomstvá, záhady a pravdy dejín. Historický súboj o srdce lady - nová zoznamka, súťaž o najlepší komiks. Možnosť realizovať sa v súťaži Historický príbeh.
http://www.magistra-historia.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 4, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Slovenský informačno-publicistický operný portál, ktorý monitoruje slovenské operné dianie s presahom do zahraničia. Prinášame nielen aktuálne operné novinky, ale aj pohľad do histórie, rozhovory s opernými hviezdami, recenzie, komentáre a iné.
http://www.operaslovakia.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 4, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Ponúkame ozvučenie kulturno spoločenských podujatí, autodoprava, ubytovanie Duchonka, energetika, prenájom hudobných nástrojov, Mayer sound, umelecká agentúra.
http://www.oksa.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 5, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Chov a prodej suchozemských želv.
Prodej mláďat evropských suchozemských druhů želv za super ceny.
Na prodej želvy zelenavé, želvy vroubené a želvy žlutohnědé.
Prodej chovatelských potřeb.
Informace o chovu suchozemských želv.
Poradenství.
http://www.suchozemske-zelvy.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 15, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Jazykové školy - váš průvodce mezi kurzy, certifikáty a jazykovými školami. Máte zájem o certifikát FCE, CAE, nebo například BEC? Vybíráte jazykový kurz a nevíte, který by vám vyhovoval?
http://www.jazykove-skoly.net
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jul 1, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Galerie Radost Kladno řináší s výtvarným uměním od roku 2000 radost do života. Na 100 metrech čtverečních prodejní a výstavní plochy jsou vystavena výhradně umělecká díla současných českých a slovenských umělců, především obrazy, grafika a keramika.
http://www.galerieradost.eu/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 13, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 16
Počet kategorií: 13
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz