Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Mobily a GSM, navigace

V našem salonu Coccinelle profesionální maséři Vám pomohou uvolnit tělo i duši. Pokušení něhou a doteky těla Vás přivedou k explozi emocí. Prožité pocity navždy zůstanou nezapomenuty.
http://www.coccinelle-erotic-tantra-massage.cz/en/massage-for-men.html
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 30, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Jako virtuální operátor nabízíme levné mobilní volání do všech sítí a mobilní internet. Už žádné dlouhodobé a nevýhodné smlouvy, to u nás nečekejte.
http://www.skyfone.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 12, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Najširšia ponuka príslušenstva pre váš mobilný telefón alebo tablet. V jednotlivých kategóriách nájdete Náhradné diely na mobilné telefóny.
http://www.gsm-suciastky.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 8, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Dodáváme kvalitní a stylová stereo bluetooth sluchátka s funkcí handsfree. Máme vybrané zboží, garantujeme funkčnost. Sluchátka sportovní, stylová, praktická, poradíme, doporučíme. Doprava zdarma, garance vrácení peněz. Technická podpora.
http://www.megazone.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 1; Přidáno: Mar 2, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Výběr těch nejlepších a nejstylovějších pánských digitálních hodinek
http://digitalky.wordpress.com/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 5, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Telefon24.cz jsou stránky o telefonech, mobilních telefonech a telefonování. Na stránkách najdete tyto kategorie: výrobci telefonů a mobilů, telefonní a mobilní operátoři, telefonní seznam, SMS brány, telefonní předvolby, tísňová volání a další.
http://www.telefon24.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 17, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Stavby, rekonstrukce a vyvložkování komínů. Výškové práce.
http://www.levnekominy.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jul 13, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Eshop Pivní chladiče se zabývá prodejem chladící a výčepní techniky. V našem internetovém obchodě naleznete pivní chlazení, pivní chladiče, výčepní kohout, výčepní stojan, výčepní zařízení, narážeč a také chladící vitríny.
http://www.pivnichladice.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Jul 13, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Kvalitní, stylová a praktická pouzdra na mobil Redpoint, Golla, Krusell, aj. Široký výběr pouzder rozmanitých střihů, materiálů a vzorů. Najdete zde také obaly, tašky a brašny na notebooky, fotoaparáty a jinou elektroniku.
http://www.e-pouzdra.cz
PageRank: 2/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 14, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Obrázková kolekce obsahující prison sex, neboli sex ve vězení. Vše je hrané, nicméně velice dobře. Sexy vězenkyně podstupují nejrůznější tresty, nejčastěji anální penetraci.
http://prisonsex.pornblogspace.com/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 5; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 10, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 3
Počet kategorií: 7
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz