Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Hry na mobil

Kategorie
Stavby, rekonstrukce a vyvložkování komínů. Výškové práce.
http://www.levnekominy.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jul 13, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Eshop Pivní chladiče se zabývá prodejem chladící a výčepní techniky. V našem internetovém obchodě naleznete pivní chlazení, pivní chladiče, výčepní kohout, výčepní stojan, výčepní zařízení, narážeč a také chladící vitríny.
http://www.pivnichladice.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Jul 13, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Obrázková kolekce obsahující prison sex, neboli sex ve vězení. Vše je hrané, nicméně velice dobře. Sexy vězenkyně podstupují nejrůznější tresty, nejčastěji anální penetraci.
http://prisonsex.pornblogspace.com/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 5; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 10, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Vše pro telefony Nokia 6230i a Nokia 6230 - hry, aplikace a software, to vše ke stažení zdarma!
http://6230.wz.cz
PageRank: 3/10
(Kliknuto: 114; Komentáře: 0; Přidáno: May 16, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Vše pro mobil Nokia 6300. Nejnovější a nejúspěšnější hry, užitečné aplikace a stylové motivy - to vše ke stažení na tomto webu zdarma! Vyberte si i Vy z naší jedinečné a stále aktualizované databáze.
http://www.nokia6300extra.cz
PageRank: 3/10
(Kliknuto: 226; Komentáře: 0; Přidáno: May 15, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: -1
Počet kategorií: 1
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz