Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Aukce a inzerce

Dobrybazar.sk výborný portál na prodej, koupi a inzerci ve všech kategoriích. Vložení inzerátu do všech kategorii, kromě kategorie práce, služby a topování, je zdarma.
http://www.dobrybazar.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 7, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Zábavné aukce originálních a značkových předmětů. Každý den nové příležitosti pro levné nákupy. Naše zábavné „aukce“ nabízejí uživatelům širokou škálu nejrůznějšího zboží, ze kterého si vybere opravdu každý, za bezkonkurenční ceny.
http://www.4yourfun.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Sep 11, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Inzerce zaměřená na stavbu, dům a zahradu přehledně tříděná do kategorií a lokalit. Naleznete zde vše kolem stavebnictví, stavební materiál, cihly, okna, dveře, stavební techniku, nářadí, zahradní techniku...
http://www.stavo-inzert.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Jul 3, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Psi na prodej - inzerze psů a štěnat, která přináší možnost vložení inzerce zcela zdarma. Na stránkách najdete zajímavé inzeráty a jednoduše se spojíte s prodejcem.
http://www.psinaprodej.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 18, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Prodej a nákup použitých i nových PC, mobilů a elektra v bazaru. Prodejte svůj starý notebook a kupte si třeba nový telefon. Sháníte ledničku, pračku nebo jiné domácí pomocníky za výhodnou cenu? Navštivte náš bazar Bazroš a vybírejte.
http://www.bazros.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 6, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Pinkej aktuální slevu na agregátoru slev www.pinkejslevu.cz. Hromadné nakupování,výprodeje, akční nabídky, slevové kupony a vouchery, velké slevy ve vašem městě a na jednom místě. Slevové nabídky vám třídíme podle měst, kategorii a slevových portálů.
http://pinkejslevu.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 23, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
SpěcháTo.cz je bezplatná inzertní služba pro vaše město i blízké okolí. Najdete zde inzeráty z kategorií Práce, Reality, Auto-moto, Služby, Zábava, Seznámení. Stačí jednoduše a bez registrace zadat inzerát a spojit se s prodejcem.
http://spechato.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 11; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 13, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Váš bezplatný inzertní web.Řazení inzerce dle kategorií(auta,motocykly,dětský bazar,seznamka,oblečení,počítače,práce a mnoho dalších).Potřebujete něco prodat,nebo něco sháníte a spěchá to?Inzerujce u nás.
http://www.zdarmainzeraty.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 18, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Inzertní server pro všechny zdarma .Vložení inzerátu netrvá déle než dvě minutky, tak to zkuste a uvidíte, že pro každé zboží se dříve nebo později zájemce najde.
http://www.chcitoprodat.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 10, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Bezplatná inzerce různého druhu zboží a služeb je vždy nejefektivnější na zavedeném portálu. Jedním z nich je známý inzertní portál Hyperinzert.cz, na kterém je inzerce zdarma bez omezení.
http://www.hyperinzert.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 17, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 10
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz