Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Bazary

Inzerce zdarma, inzertní bazar pro soukromé a komerční inzeráty s inzercí zdarma i bez registrace. Bazar zboží a služeb. Bezplatná inzerce
http://www.inzerce-bazar.my4u.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 12, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Online hyperinzerce.cz To je bezplatný webový portál a Vaše soukromá inzerce. Podejte si svůj inzerát do 20 vteřin.
http://hyperinzerce.inzerce-cz.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 2; Přidáno: Feb 7, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Přehledný bazar určený pro celou ČR. Dvacet základních kategorií, které vám pomohou prodat či koupit co potřebujete. U nás není nutné se registrovat. K inzerátu je možno doplňit několik fotografií,telefon, popis předmětu a bydliště inzerenta. Na našem webu je zakázána inzerce nelegálního podtextu.
http://annonce.inzerce-cz.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 3, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
VIPbazar - bazar, inzerce a inzeráty zdarma
http://vipbazar.eu
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: May 24, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Dětský bazárek s oblečením pro nejmenší
http://www.detsky-bazar-praha.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 31, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Prodávejte nakupujte, zbavte se věcí snadno a jednoduše. Bodec.cz slouží pro prodej nových i použitých výrobků. Pro firmy i jednotlivce. Umožňuje každému mít vlastní stránku jen se svým zbožím.
http://bodec.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 24, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Společnost Wegar nabízí prodej použitých obráběcích strojů v Brně, kde je i bazar obráběcích strojů jako soustruhy, frézky a jiné stroje široce používané ve strojírenském průmyslu. Obráběcí stroje také vykupujeme a zabýváme i dalšími činnostmi.
http://www.wegar.eu
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 9, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Internetový bazar a bezplatná inzerce s možností vložit fotografii k inzerátu. Aktuální inzeráty přehledně řazeny do kategorií. Nabídky a poptávky, kupte a prodejte. Jednoduchá a přehledná soukromá inzerce pro každého.
http://inzerce.pozri.cz
PageRank: 3/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Aug 11, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 5
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz