Rozšířené hledání
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Palubky, Osb desky, hoblované hrano - prodej Praha

Titulek: Palubky, Osb desky, hoblované hrano - prodej Praha
Category: Obchod a finance
Kliknuto: 16
Přidáno: May 16, 2010
PageRank:
3/10
Listing Rank:
Váš spolehlivý dodavatel dřevařských výrobků. Dodáváme palubky obkladové, palubky podlahové, OSB desky, hranoly, lišty, řezivo.Maloobchod - velkoobchod.
Hodnocení
  •  

Hodnocení: 5.00/10 (1 vote cast) 

Komentáře
Autor komentáře ChenLina / Sep 11, 2011
People in every country receive the <a href="http://bestfinance-blog.com">loan</a> in different creditors, because that's comfortable.

Autor komentáře Andreza / Jul 6, 2013
Wow, fantastic blog laoyut! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your website is fantastic, as well as the content!

Autor komentáře Anita / Jul 9, 2013
This is very interesting, You're a very <a href="http://byponxhvs.com">skileld</a> blogger. I have joined your rss feed and look forward to seeking more of your great post. Also, I have shared your site in my social networks!

Autor komentáře Nadezhda / Jul 13, 2013
I have got not too long ago began a wtiebse, the info you offer on this wtiebse has helped myself considerably. Appreciate your complete time period & do the job. http://nvwykkx.com [url=http://vuhhifyad.com]vuhhifyad[/url] [link=http://qmxgajtvp.com]qmxgajtvp[/link]

 

 


 Zbývá znaků

captcha

 

batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz