Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Osobní stránky, blogy

Hledáte novou nebo lepší práci ? Sledujte pravidelně aktualizovanou nabídku volných pracovních míst na našem portále. Založte si agenta a nechte si jednotlivé nabídky posílat každý den emailem.
http://prace.top99.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 20, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Vývoj ekonomických ukazovateľov v Slovenskej republike. Hrubý domáci produkt na hlavu, inflácia, nezamestnanosť, priemerná mzda, zadĺženosť, dane.
https://slovenskaekonomika.wordpress.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Aug 6, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Blog Klubu Energy Tábor je plný zajímavých informací ze světa krásy, zdarví, jídla i osobního rozvoje. Na Blogu Klubu Energy najdete zajímavé informace, které vás nejen pobaví, ale i poučí.
http://blog.energy-tabor.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 23, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Každý rok na přelomu srpna a září se koná poslední z největších cyklistických etapových závodů Grand Tour - la Vuelta a Espaňa. Sledujte průběh a výsledky tohoto závodu online.
http://la-vuelta.live-skore.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 15, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Nabízíme kompletní sortiment přírodních voskových olejů Osmo za velmi výhodné ceny. K dispozici jsou i další barvy na dřevo či lazury na dřevo i ve velkých ekonomických baleních. Využijte i možnost velkoobchodního nákupu.
http://www.oleje-osmo.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 14, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 14, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Portál volnyflek.com vám prináša každý deň ponuku najnovších voľných pracovných miest z celého Slovenska. Nájdete si lepšiu novú prácu aj vy. Nové ponuky dostanete aj emailom.
http://volnyflek.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 13, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Založte si svůj blog zdarma. Bez cenzury.
http://svobodnyblog.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 20, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Penoxal je čiste prírodný doplnok stravy so silnou schpnosťou prodporovať špecifické biele krvinky – B a T lymfocyty, ktoré sú kľúčové pre správne imunitné reakcie organizmu a prevenciu ochorení. Prípravok Penoxal sa tiež významne navracia hodnoty krvného obrazu rýchlejšie k normálu.
http://www.penoxal-original.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 27, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Myšlenky inspirovné knihami a filmy, názory na mobilní fitness aplikace, zážitky z podnikání, marketingu a zjištění ze studia psychlogie. Něco málo o žonglování. Referency tvorby webů a mobilních aplikací.
http://magnesium2.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 2, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 41
Počet kategorií: 10
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz