Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Jednotlivci

Nabídka spolupráce s českou ekologickou drogerií Dedra. Vydělávejte prodejem výrobků z katalogu nebo se staňte koordinátorem. Registrace je zcela zdarma. Dedra nabízí bytovou drogerii, kosmetiku, parfémy, pánskou a dámskou módu, bytové doplňky a mnoho dalšího.
http://dedra-jm.webnode.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 465; Přidáno: Mar 11, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Můj první blog na kterým píšu úplně o všem ;-)
http://www.velkaholka.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 1; Přidáno: Feb 9, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Jsem profesionální fotograf architektury - interiér a exteriér.Dále se specializuji na kreativní svatební fotografie s přihlédnutím na požadavky klienta.
http://www.lukascernik.cz
PageRank: 2/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 5; Přidáno: Sep 7, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Stránky nezávislé kosmetické poradkyně Oriflame. Web přináší zajímavé informace o této švédské přírodní kosmetice, novinky ohledně výrobků, a další. Navíc nabízí skvělou výdělečnou příležitost všem, od věku 15 let. Vstupte do světa Oriflame !
http://krasna-s-oriflame.webuje.cz
PageRank: 1/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 3; Přidáno: Aug 17, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Nevíte ve kterých Internetových obchodech nakupovat? Zde jich najdete pár které já sám navrhuju a mám s nimi zkušenosti. Jsou levnější než ostatní obchody a některé produkty i o stovky korun, tak se na ně koukněte.
http://www.internet-shopy.cz
PageRank: 1/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 5; Přidáno: Aug 5, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
carp team- CARPKAPR - Stránky o rybaření a zážitcích od vody

http://carpkapr.cz
PageRank: 3/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 5; Přidáno: May 21, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 1
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz