Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Ostatní

Články o tom, ako si zaobstarať zvieratko, ako sa o neho starať, ako a čím ho kŕmiť a mnoho ďalších zaujímavých informácií o psoch, mačkách, rybičkách, plazoch, vtákoch, koníkoch, plazoch, hlodavcoch a iných zaujímavých zvieratách.
http://www.ozvieratku.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 2; Přidáno: Nov 1, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Stránka o Facebooku - kde se registrovat a přihlásit na facebook, facebook do mobilu, videa o Facebooku, facebook smajlíci, jak stahovat videa z facebooku.
http://vitejte-na-facebooku.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 5; Přidáno: Nov 14, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Profesionální fotograf Petr Nikl, žijící a tvořící v Praze, Česká republika. Zabývá se reklamní, výtvarnou a reportážní fotografií. Přednáší fotografii na grafické škole EDUCAT Praha.
http://petr-nikl-fotograf.webnode.cz
PageRank: 3/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 5; Přidáno: Jul 28, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Finská vodka má na svém trůnu hned dvě královny vodek, a to, Finlandii a Koskenkorvu. Koskenkorva válcuje především finský trh a Finlandia světový, převážně ruský. Obě jsou však unikátně lahodné, hodí se jak k samotnému pití, tak do míchaných nápojů.
http://www.finskavodka.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 5; Přidáno: Jun 24, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Magazín o knihách, čtenářství a souvislostech
http://www.citarny.cz
PageRank: 3/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 8; Přidáno: May 28, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Specializujeme se na internetovou reklamu na míru podle přání a možností zákazníka.Zdarma vypracujeme návrh nejoptimálnější reklamní internetové kampaně na míru.Nabízíme profesionální zápisy do Google Maps a Facebooku pro firmy.
http://www.hcmediagroup.iplace.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 5; Přidáno: May 24, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Necronomicon je internetový magazín, který svým čtenářům přináší možnost přenést se do světa hororu. Zaměřuje se na hororové filmy, ale také na články o knihách, komiksech, hrách, osobnostech hororu a jejich životech.
http://www.necro-web.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 5; Přidáno: Apr 2, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Webová prezentace s návody a tipy pro postavení domu. Najdete tady rady jak si poradit pokud chcete stavět ze dřeva. Ukážu vám jak na to a také porovnám různé druhy stavebních způsobů.
http://tesarstvi.blogspot.com/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 5; Přidáno: Nov 17, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 1
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz