Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Počítače, IT a grafika

Pro větší návštěvnost na vašem webu je nutné, aby se Váš web zobrazoval na horních pozicích vyhledávačů Seznam.cz a Google.cz. Objednejte si SEO optimalizaci vašeho webu u společnosti Geminet s.r.o.. Před započetím SEO optimalizace vám udělají malou analýzu webu zdarma.
http://www.seo-geminet.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 20, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Zveme vás na návštěvu rakouského lyžařského ráje Schladming. Čekají na Vás zde desítky kilometrů lyžařských sjezdovek. Ubytujte se v některém ze zdejších hotelů nebo apartmánů.
http://schladming.rezervuj.net
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 21, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Asociace za lepší ICT řešení pomáhá při výběru těch lepších řešení podnikových informačních systémů (ERP, CRM, BI, DMS), jejich ladění a následných inovací, vč. sdílení osvědčených postupů.
http://lepsi-reseni.cz/informacni-systemy-erp-crm-bi-dms/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Aug 2, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Servis a opravy notebooků Praha. Opravy provádíme prakticky ihned. Servis notebooků u Vás doma či ve firmě, nízká cena práce a náhradních dílů. Dlouholeté zkušenosti v oboru osobní přístup poradenství v oblasti počítačů a IT. Doprava po Praze ZDARMA!
http://opravynotebooku.uralov.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 12, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Online informační systém pro školky,
jesle a dětské skupiny. Systém Dignus je navržen tak, aby kopíroval provoz školky, jeslí, nebo dětské skupiny včetně běžných situací, které v praxi nastávají a aniž by přitom uživatele zatěžoval nadbytečnými úkony.
http://www.dignus.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 7, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Sme chránené pracovisko, ktoré ponukou služieb ako tvorba web stránok, SEO optimalizácia, online marketing, letáky, prospekty, katalógy, banery, rollupy, plagáty, vizitky, rieši povinný podiel zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím podľa Vašich potrieb.
http://www.chranenesluzby.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 2, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Připojení k internetu v lokalitách Mcely, Loučeň, Studce, Studečky, Hrubý Jeseník, Oskořínek, Sovenice a Jíkev.
http://netmk.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 26, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Servis PC Trnava a Tvorba web stránok na internete za výbornej spolúpráce firmy DARDEN s.r.o. Firma sa zaoberá servisom pc, tvorbou web stránok, eshopov.
http://servispctrnava.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 18, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Internetový obchod - ergonomické a zdravotní počítačové myši světových značek - Evoluent, DeLux, HandShoe, Orthomouse, He mouse, Minicute, Microsoft, Logitech atd. V nabídce najdete velmi kvalitní gelové podložky pod myš.
http://www.bezdratova-mys.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 5; Přidáno: May 9, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Cisco Business Edition 6000 je virtualizovaná serverplatforma. Nabízí řešení pro hlas, video, conferencing, instant messaging, telepresence a call centrum.
http://www.komunikacevefirme.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 11, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 96
Počet kategorií: 15
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz