Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

2D grafika

Obrazy a portréty na míru, malby a kresby na zakázku od malířky Petry Gallové. Obrazy na zeď do bytu, moderní obrazy a portréty podle fotografie patří mezi originální bytové doplňky.
http://www.obrazy-gallova.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jul 22, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Můžeme Vám nabídnout grafické zpracování od vizitky po grafický manuál (Corporate Identity), webové aplikace šité na míru s redakčním systémem nebo zajistíme potisk reklamních a dárkových předmětů s Vaším logotypem nebo motivem již od jednoho kusu !
http://www.grafx.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 14, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Zemní práce, Zemní a výkopové práce, Výkopové práce, Výkopové a zemní práce, výkopy, vykopávky, Bagrování, bagr, bagry, demolice, inženýrské sítě, mechanizace, zemní práce pro vodu, plyn, kanalizaci, zahrnovací práce, Milan Sýkora, Mazal, Hartvíkovice, Třebíč, Brno, Jihlava, Brod, , Moravské
http://www.sykora-bagr.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 3, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Tvorba a správa eshopů, pronájem eshopu, instalace a nastavení internetových obchodů, webdesign, webhosting
http://www.novyshop.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 3, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 4
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz