Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Hardware

Internetový obchod - ergonomické a zdravotní počítačové myši světových značek - Evoluent, DeLux, HandShoe, Orthomouse, He mouse, Minicute, Microsoft, Logitech atd. V nabídce najdete velmi kvalitní gelové podložky pod myš.
http://www.bezdratova-mys.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 5; Přidáno: May 9, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Cisco Business Edition 6000 je virtualizovaná serverplatforma. Nabízí řešení pro hlas, video, conferencing, instant messaging, telepresence a call centrum.
http://www.komunikacevefirme.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 11, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Náhradní díly pro notebooky, díly na notebooky, díly tablety, díly mobily, baterie mobil, díly pro ntb, díly levně, levné díly pro notebooky, baterie pro ntb, nabijecka na ntb, lcd displej notebook, chlazeni ventilator notebook, klavesnice ntb, panty
http://www.notebooky-dily.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 3, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Cílem Asociace za lepší ICT řešení je poskytovat profesionální platformu pro výměnu zkušeností uživatelů a zviditelnění řešení z oblasti informačních a telekomunikačních technologií, která jsou z technického i ekonomického hlediska skutečně přínosná.
http://www.lepsi-reseni.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Aug 17, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Krásný penzion v Českém Švýcarsku naleznete v obci Mezná, kde si užijete nezapomenutelnou dovolenou v srdci Českosaského Švýcarska.
http://www.penzionnavyhlidce.eu/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 29, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Společnost COMPLETE CZ nabízí řešení non-IT infrastruktury datových center: projekci a optimalizaci, přesnou klimatizaci, napájení, monitoring a fyzické zabezpečení ICT. Dodává systémy techniky prostředí (TZB): chlazení, vytápění a větrání prostor.
http://www.datacentra.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 26, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Web Ultrabooks.cz je magazín, který se zabývá děním ve světě velice sofistikovaných hraček ultrabooků, novými trendy, technologiemi a podobnými záležitostmi.
http://www.ultrabooks.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 24, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Stránky věnované osmibitové herní legendě Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky označovaný jako Speccy, je 8bitový domácí počítač, původně vyráběný ve Velké Británii firmou Sinclair Research později firmou Amstrad.
http://www.sinclairzxspectrum.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 27, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Firma Alwer office poskytuje komplexní služby v oblasti kancelářské a výpočetní techniky. Černobílé kopírky, barevné multifunkční stroje, laserové tiskárny a plotry k pronájmu, odbornost, kvalita a rychlost za přijatelnou cenu.
http://www.pronajemkopirek.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 17, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Distributor videokonference Avercomm pro společnosti, které hledají moderní způsob komunikace v online prostředí. Nabízíme videokonferenční řešení technologie značky AVerComm, které tvoří základní produktovou nabídku.
http://www.avercomm.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 27, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 7
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz