Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Sport, volný čas rekreace

Featured
Tandemové seskoky za skvělé ceny! Absolvujte tandemový seskok padákem s profesionály! Nevkládejte svůj život do rukou nezkušených poskytovatelů! Zařaďte se po bok mediálních tváří, které využily našich služeb.
http://www.tandemove-seskoky-praha.cz
PageRank: 3/10
(Kliknuto: 21; Komentáře: 5; Přidáno: May 5, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Zajistíme Vám pronájem plachetnic, katamaránů i motorových člunů ve všech hlavních jachtařských lokalitách. Rádi Vám pomůžeme k vlastní kapitánské licenci a dáme typy na pěkné výlety v okolí trasy Vaší plavby.
http://www.pronajem-lode-jachty.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 2, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Fitness electric Břeclav Vám pomůže procvičit až 90% svalů celého Vašeho těla současně a ve velmi krátkém čase. Pod zkratkou EMS se skrývá pojem – elektrická stimulace svalů. Chcete zhubnout, posílit, tvarovat postavu.
http://www.fitnesselectric.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 5; Přidáno: Feb 15, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Osobní trenér Martin Nečas Vás rád doprovodí do fitness centra nebo dorazí přímo k vám domů. Poradí vám jak správně cvičit a jak se správně stravovat pro dosažení vaší vysněné postavy. Shodíte přebytečná kila a svou postavu zformujete.
http://www.verimvefitness.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 2, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Taneční skupiny
http://t-dance.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 28, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Náš internetový obchod Desvo se zabývá převážně dámskou módu. Nabízíme levné dámské oblečení, přesto stylové a moderní od evropský návrhárů. Nabízíme pouze značkové oblečení, momentálně u nás můžete nakoupit šaty, svetry, vesty, saka, košile, kabáty, bundy, kalhoty, kraťasy, mikiny, sukně...
http://www.desvo.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 27, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Vše pro party a karneval, kostýmy, paruky, klobouky, čepice, škrabošky. Výroba maskotů.
http://www.zabavky.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 11; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 27, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Blog o lyžování v Itálii. Itálie je mezi českými sjezdaři oblíbená hlavně díky svému slunečnému počasí, které tu panuje během celé zimní sezóny. Dalšími důvody jsou pak výborně upravené sjezdovky a v též působivá panoramata, která místní Dolomity skýtají.
http://lyzovanivitalii.blog.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 10, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
První česká stránka o talentovaném motocyklovém jezdci z týmu Honda Repsol - Marcu Marquezovi.
http://www.marcmarquez.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 24, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Inzerce, bazar sportovních potřeb. Kola, míče či rybářské potřeby a mnoho dalšího. Inzerát není zpoplatněn. Na výběr je několik základních sekcí týkajících se sportu.
http://inzerce-cz.cz/sport/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 3, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 67
Počet kategorií: 20
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz