Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Adrenalinové sporty

Featured
Tandemové seskoky za skvělé ceny! Absolvujte tandemový seskok padákem s profesionály! Nevkládejte svůj život do rukou nezkušených poskytovatelů! Zařaďte se po bok mediálních tváří, které využily našich služeb.
http://www.tandemove-seskoky-praha.cz
PageRank: 3/10
(Kliknuto: 21; Komentáře: 5; Přidáno: May 5, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
První česká stránka o talentovaném motocyklovém jezdci z týmu Honda Repsol - Marcu Marquezovi.
http://www.marcmarquez.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 24, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Airsoftový kroužek pro děti z východních čech je určen pro kluky i holky od 10 let a je jedno jestli mají s airsoftem zkušenosti nebo ne. Na prograu jsou akce s kroužky z okolí, pochoďáky, vícedenní tréninky, teorie i výlety.
http://airsoft-krouzek-sgc.kx.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 31, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Tandemový seskok nabízí jedinečnou možnost, jak zažít opravdu skvělý adrenalinový zážitek. Pokud jste milovníky létání a parašutismu, tandemové seskoky jsou tu právě pro Vás.
http://www.muj-seskok.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 23, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Tandemový seskok nabízí jedinečnou možnost, jak zažít opravdový adrenalinový zážitek. Vyzkoušejte na vlastní kůži, jak se cítí ptáci.
http://www.skyservice.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 23, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
V airosft bunkru 59 ve Frýdku-Místku najdete něpětí, adrenalin a Akci! Můžete si ho pronajmout například pro firemní akci na odreagování, nebo se jen vyblbnout s přáteli.
http://www.bunkr59.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 13, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Přijďte si zahrát paintball do severních Čech! Veškeré vybavení v ceně a možnost zahrát si i v zimě! Zapůjčíme kompletní vybavení za bezkonkurenční ceny. Hrajeme s poloautomatickými a automatickými zbraněmi značek Tippmann a Spyder.
http://www.strileni.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 7, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Vyhlídkové lety balónem přes Vysočinu. Škola pilotů horkovzdušných balónů. Zažijte let balonem noční, zimní, prodloužený, sportovní či dle vašeho přání. Jsme zkušení provozovatelé balónů!
http://www.balonovyzamek.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 19, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Už jste někdy přemýšleli, jaký to musí být pocit plachtit ve větru jako pták? Chcete to vyzkoušet? Náš paraglidingový kurz Vás na to připraví, kvalitní odborníci vše vysvětlí a na Vás pak už čeká jen ten úžasný pocit z letu.
http://www.paragliding-kurz.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 29, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Hledáte nevšední zážitek? Vyzkoušejte tandemový seskok. Tandemové seskoky poskytujeme již řadu let. Tandemové seskoky za skvělé ceny! Tandemový seskok padákem s profesionály a bezpečně!
http://www.skywalkers.cz
PageRank: 3/10
(Kliknuto: 4; Komentáře: 0; Přidáno: May 6, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 5
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz