Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Bojové umění

Diskuzní fórum o dovolené, cestování. Cenné rady a tipy uživatelů, jaká místa navštívit, co všechno vzít sebou. Cestopisy uživatelů o navštívených místech. Fotogalerie uživatelů z cest po celém světe.
http://www.odovolene.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jun 28, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Přiďte k nám na trénink MMA do největší tělocvičny v Praze s těmi nejlepšími instruktory Tiger Gym.
http://mma-trenink.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 14, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
JUDO TEPLICE
http://judoteplice.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 11, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Ubyvování v penzionu v Peci pod Sněžkou. Penzion na Salaši nabízí příjemné ubytování v Peci pod Sněžkou.
Možnost celoročního přístupu vozem a parkování u penzionu.
http://www.penzionnasalasi.eu/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 28, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 3
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz