Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Chovatelství

Lymská borelióza je infekční onemocnění, které způsobují bakterie Borrelia burgdorferi, Borrelia garini a Borrelia afzelii.
http://boreliozalymska.webnode.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Aug 16, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Chovatelská stanice psů od Jihlavské brány - Novofundlandský pes a Kavalír King Čarles Španěl
http://www.novofundland-ji.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 3; Přidáno: Mar 10, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Stránky Chovné stanice plemene australský ovčák. Dále nabízíme výcvik psů, výchova štěňat, fotky, seznam kynologických organizací a cvičáků v Brně, záchranáři, psí sporty, a gility, coursing, flyball.
http://www.oddiamantovereky.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 8, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Anglický bulteriér. Inzerce, fórum, články, fotogalerie, akce a další...
http://bulterierka.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 29, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Nakupujte chovatelské potřeby za příznivé ceny z pohodlí Vašeho domova, nabízíme chovatelské potřeby pro psy, kočky, hlodavce, ptáky, ryby, plazy a další.
http://www.obchodprochovatele.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 9, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Hřebčín disponuje zhruba 200 ha zemědělské půdy, která slouží především k zajištění krmivové základny. Koně všech věkových kategorií jsou po celé pastevní období nepřetržitě na pastvinách. Hřebčín Jeníkov
http://www.hrebcin-jenikov.cz
PageRank: 2/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 14, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 5
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz