Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Cizí jazyky

Jazyková škola Alrete. Chcete se naučit anglicky - Naučíme Vás anglicky přemýšlet. Je to jednoduché, kontaktujte nás a my Vás to naučíme. Připravujeme pro Vás poznávací zájezdy do Anglie s výukou angličtiny.
http://www.alrete.cz/cs
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 11, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Nabízíme vysoce kvalitní překlady Z a DO angličtiny, němčiny, italštiny a ruštiny. Náš překladatelský tým je zárukou individuálního přístupu, klient má přímý kontakt s překladatelem, ve všech fázích překladového procesu.
http://www.nextlanguages.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 28, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Výuka angličtiny jednotlivců, dvojic a firem moderní výukou v učebně naproti prodejně Kubík Polička
http://www.policka.cz/anglictina
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 3, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Nevíte, kde začít při studiu ruštiny? Pomůžeme vám! Na webu kurzyrustiny.info naleznete spoustu užitečných informací a odkazů. Poučte se, jakým způsobem se učit ruský jazyk a vyzrajte s námi nad ruštinou.
http://www.kurzyrustiny.info
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jul 18, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Praktický rádce při rozhodování jak se učit německý jazyk. Poučte se, jakým způsobem se učit německý jazyk a vyzrajte s námi nad němčinou. kurzynemciny.info pomůže při začátcích i v pokročilém studiu.
http://www.kurzynemciny.info
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Jul 18, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Hledáte jazykovou školu, kurzy španělštiny či online zdroje, ze kterých se můžete učit? Kurzyspanelstiny.info je web jen o španělštině tak neváhejte brouzdat. Poučte se, jakým způsobem se učit španělský jazyk a vyzrajte s námi nad španělštinou.
http://www.kurzyspanelstiny.info
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 26, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.
http://www.obchodna-anglictina-online.sk/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Nov 7, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Doučování němčiny pro studenty středních i vysokých škol a žáků základních škol. Příprava na zkoušky kvalifikovaným lektorem. Působnost po celé České republice.
http://doucovani-nemciny.net
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 25, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Moderní internetová lékárna která nabízí více než 15000 léků a produktů,
mezi hlavní kategorie patří volně prodejné léky, vitamíny a potravinové doplňky,
bezlepkové potraviny, homeopatie, čaje, kosmetiku, zboží z oblasti dětského sortimentu.
http://www.ilekarnaunas.cz
PageRank: 3/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Sep 13, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Eshop s širokým sortimentem bezpečnostních kamer, cctv kamer a příslušenství. Vše skladem ihned k dodání. Bezkonkurenční ceny.
http://cctv.inshop.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Sep 12, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 11
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz