Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Www a reklama

Jsme kreativní studio zaměřené na web design, tvorbu webových stránek, tvorbu eshopů na míru a na 3D grafiku. Vytváříme jedinečná a atraktivní řešení webových prezentací pro malé, ale i velké klienty.
http://www.freshmill.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jan 18, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Úvodní stránka webu pepomat ..co zde najdete? ..zdraví, politika, historie, zajímavosti, víkend, odkazy na zajímavé lidi, původní i převzaté články pro ženy i muže.. Webmium
http://zivotplnyzivota.webmium.com/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 8, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Vytváříme webové stránky pro malé i velké firmy, precizní e-shopy na míru. Záleží nám na vašem internetovém růstu, vytvoříme pro vás kvalitní SEO které vás vždy posune výše.
http://touchdesign.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 22, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Pronájem největší sítě reklamních ploch po celé České republice
https://www.mybillboards.cz/poptavka-reklamni-plochy
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 19, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Webdesign, tvorba www stránek na redakčním systému. Firemní webové stránky, osobní webové stránky, blogy, e-shop. Dále nabízím copywriting, linkbuilding, pomoc s optimalizací pro vyhledávače (SEO, klíčová slova). Pomohu se založením účtu na sociálních sítích, Google Analytics atd.
http://www.web12.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 20, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Naše produkty musí mít krásný, moderní design a musí být jednoduše srozumitelné. Klademe velký důraz na to, aby weby a služby od nás byly natolik jednoduché na používání, 100% funkční a hezké na pohled, že si je každý uživatel dobře zapamatuje a zamiluje.
http://designwebu.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 12, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Dodáváme kvalitní čerpací techniku a domácí vodárny Alfapumpy. Při výběru čerpadel vám rádi poradí zkušení odborníci. Nabízíme čerpadla kalová, vřetenová, vibrační, čerpadla do vrtů i Malyš. Poskytujeme záruční i pozáruční servis.
http://www.ponorna-cerpadla.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 6, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Hodinový manžel pro Znojmo a Třebíč. Zedník, malíř, natěrač, řidič, elektrikář, instalatér nebo zahradník? Stačí jediný řemeslník - hodinový manžel.
http://www.novak-sluzby.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 5, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Výroba a online prodej kojeneckého oblečení a dětského oblečení z vysoce kvalitních materiálů pro pohodlí a zdraví vašich dětí
http://www.nerido.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 5, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Retro inzeráty zadarmo a bez registrácie! Auto, Moto - Detský svet - Elektro , Telefóny - Foto, Kamery - Hudba, Film - Knihy, Časopisy -Nábytok, doplnky - Oblečenie, doplnky - Počítače - Propagandy režimov - Šport - Telefóny -Zberateľstvo - Retro repliky - Retro cluby - Služby.
http://www.retrobazar.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 13, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 30
Počet kategorií: 6
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz