Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Ostatní

Retro inzeráty zadarmo a bez registrácie! Auto, Moto - Detský svet - Elektro , Telefóny - Foto, Kamery - Hudba, Film - Knihy, Časopisy -Nábytok, doplnky - Oblečenie, doplnky - Počítače - Propagandy režimov - Šport - Telefóny -Zberateľstvo - Retro repliky - Retro cluby - Služby.
http://www.retrobazar.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 0; Přidáno: Dec 13, 2013) Listing Details Report Broken  Listing
Dovolená na katamaránu, vyberte si vlastní trasu pro plavbu a zažijte jedinečnou dovolenou. Profesionální katamaran s vlastním kapitánem. Charterové plavby ve středomoří.
http://www.setsail.cz
PageRank: 1/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 14, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Výběr těch nejlepších ubytovacích zařízení v Českém Krumlově. Místní nejlepší penziony a hotely s možností online rezervace.
http://www.ckrumlovhotel.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 14, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Ubytování přímo v okolí Lipna, porovnejte ubytování, vyberte si přesně to co opravdu chcete. Využijte našich akčních cen!
http://www.frymburkcyklotrasy.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 14, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Penziony, hotely, apartmány v okolí Lipna. Cyklotrasy v okolí. Ubytování na Šumavě za dobré ceny.
http://www.lipnocyklotrasy.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 14, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Hledáte levně ubytování? Máte rádi přírodu? Lipno nad Vltavou je to pravé místo pro prožití dovolené.
http://www.hotelyulipna.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 14, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Poskytovatel vybavení, reklamního obsahu a služeb pro bluetooth proximity marketing. Vývoj interaktivních JAVA aplikací na míru. Komplexní vzdálená správa kampaní. Zpracování projektu pro Bluetooth Marketing
http://www.infodomobilu.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 28, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Nabídka copywritingu, ghostwritingu, korektur a odborný blog. Naše profesionálně zpracovné texty zaujmou!
http://www.piseme.cz
PageRank: 3/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 13, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 3
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz