Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Zábava a hry

Featured
Online sportovní sázky, casino, poker...
http://www.sportingbet.cz
PageRank: 4/10
(Kliknuto: 28; Komentáře: 1; Přidáno: Apr 6, 2010) Listing Details Report Broken  Listing
Smajlíci a gify ke stažení zdarma.
http://best-smiley.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 15, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Internetová poradna. Poradíme vám zcela zdarma.
http://netporadna.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 15, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Vše o pokeru.
http://pokers.name
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 15, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Originální pojetí nejoblíbenější karetní hry světa Poker Texas Holdem ocení všichni hráči, kteří mají rádi napětí a riskování. Při hraní Texas Holdem Poker strávíte dlouhé hodiny napínavé karetní bitvy, která vás jen tak neomrzí, zapojte se do hry i Vy.
http://www.pokerman.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 14, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Môj ďalekohľad je stránka venovaná ďalekohľadom. Na stránke sú prezentované zážitky z výletov, pozorovaní nočnej oblohy či pozorovaní za tmy cez nočné videnie.
http://mojdalekohlad.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 1; Přidáno: Nov 15, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Internetová stránka megakino.eu Vám ponúka všetky Vaše obľúbené filmy a seriály na jednom mieste, ktoré môžete sledovať online a zadarmo bez obmedzení v pohodlí Vášho domova. Nájdete u nás nielen filmové a seriálové novinky, ale aj časom overené kultové filmové klasiky.
http://www.megakino.eu
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 10, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Web s humornými obrázky, gify a vtipy, citáty slavných a fotogalerie krásných dívek a sportovních výkonu. Motivační články.
http://funpages.eu
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 1, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Na Topmovie.cz nyní můžete najít jakýkoliv film, o kterém se potřebujete dozvědět bližší informace. Nabízíme přehlednou filmovou databázi, která potěší každého filmového a seriálového fanouška všech žánrů, kteroé jsou dostupné na trhu.
http://topmovie.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 17, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Fan stránka věnující se hře Mybrute. Všechny možné informace o této hře jen u nás. Pokud nevíte náhodou co je to hra Mybrute, tak nás navštivte a přesvědčte se, že zkusit tuto hru stojí zato.
http://mybrute.xae.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 13, 2014) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 59
Počet kategorií: 16
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz