Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Drogy a závislosti

Alternativními metodami, založenými především na biorezonanci, pomáháme všude tam, kde je moderní medicína neúčinná. S pomocí těchto metod jsme schopni našim klientům velmi efektivně (až s 80% úspěšností) pomoci nejen při odvykání kouření, ale například i při hubnutí nebo od bolestí a nemocí.
http://bicom-terapie.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Oct 1, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Magazín Legalizace je prvním časopisem pro konopnou kulturu v ČR. Své si v něm najdou všichni přátelé konopí. Můžete si zde rovněž objednat předplatné magazínu Legalizace a spoustu knih o pěstování konopí, i technickém využití a jeho lečebných účincích.
http://www.magazin-legalizace.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Jul 7, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
V našem internetovém obchodě si můžete vybrat jízdní kola z kategorií horská kola, krosová kola, trekingová kola a dětská kola a dále fitness trenažéry.
http://www.rotopedy-kola.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 10, 2012) Listing Details Report Broken  Listing
Smoklin je revoluční preparát vyvinutý přímo proti negativním vlivům kouření na lidský organismus. Je určen nejen pro kuřáky samotné, ale i pro tzv. pasivní. K dostání v lékárnách jako doplněk stravy
http://www.smoklin.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 25, 2011) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 6
Počet kategorií: 0
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz