Rozšířené hledání
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Zpětné odkazy

"Ztráta času. To je problém každého z nás. 60 sekund a uděláš pro svůj web, webový projekt víc než si myslíš. Výměna odkazu je to co tě posune dopředu. Před kamaráda, před souseda a hlavně před konkurenci. Tady nic nechceme. Nechceme peníze, nechceme abys ses vracel. Zaregistruj web. Vyhledávače tě za tvých 60 sekund odmění. Dej svému webu 60 sekund každý den. Za rok budeš sám koukat kolik máš unikátních návštěv. Zdarma."
Kategorie
Zakázkový vývoj software.
http://www.devtech.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 26, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Přehledný průvodce dodavatelů ocelových konstrukcí. Na této stránce naleznete pravidelně aktualizovanou databázi pro zájemce o ocelové konstrukce. Vyberte si vhodného výrobce ocelové konstrukce v České republice.
http://www.ocelova-konstrukce.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 21, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Ty nejlepší gify ze světa. Kočky, psy,lidé
http://svetgifu.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 20, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Potrebujete pomôcť s vypracovaním daňového priznania? Využite rýchlu a jednoduchú možnosť vyhotovenia daňového priznania cez náš online formulár. Vaše daňové priznanie bude vypracované profesionálmi, ktorí zvládnu aj tie najnáročnejšie priznania.
http://danovepriznanieonline.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 17, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Potrebujete vypracovať daňové priznanie? Využite jednoduchú a rýchlu možnosť vypracovania daňového priznania pomocou online formulára. Vaše daňové priznanie bude vypracované profesionálmi, ktorí zvládnu aj tie najnáročnejšie priznania.
http://rychledanove.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 17, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Eshop s širokým výběrem erotických pomůcek a spodního prádla.
http://www.sexshop-neko.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 17, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Záznam v registru solus u nás nevadí, Velká průchodnost pro problémové klienty. Nebankovní půjčka pro problémové klienty je určena především pro klienty, kteří potřebují rychle hotovost až do výše 300 000Kč.
http://www.greenpujcka.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 10, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Kožená galantéria – luxusné a moderné kabelky, peňaženky, aktovky, spisovky, tašky, diáre, cestovný program, púzdra z kože a módne doplnky.
http://www.kozena-galanteria.eu
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 8, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Nabízíme široku škálu typů žaluzií, typů, barev, rádi poradíme, jaké jsou pro vás ty nejlepší. Kromě toho nabízíme i sítě proti hmyzu, garnýže a další věci, viz celý seznam naší nabídky na webu.
http://www.zaluziepraha.eu
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 7, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Cyklistická škola a závodní tým zabývající se výchovou mladých, talentovaných závodníků
http://msbike.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 6, 2016) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 0
Počet kategorií: 386
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz