Rozšířené hledání
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Zpětné odkazy

"Ztráta času. To je problém každého z nás. 60 sekund a uděláš pro svůj web, webový projekt víc než si myslíš. Výměna odkazu je to co tě posune dopředu. Před kamaráda, před souseda a hlavně před konkurenci. Tady nic nechceme. Nechceme peníze, nechceme abys ses vracel. Zaregistruj web. Vyhledávače tě za tvých 60 sekund odmění. Dej svému webu 60 sekund každý den. Za rok budeš sám koukat kolik máš unikátních návštěv. Zdarma."
Kategorie
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 27, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 27, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Nabízíme ucelenou kolekci šperků. V naší nabídce nechybí prsteny, snubní prsteny, náramky a další šperky z materiálu chirurgická ocel. Rádi Vám s výběrem šperků poradíme a pomůžeme.
http://www.sperky-marre.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 23, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 19, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 19, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Kvalitní prokrvení penisu, podporují zvýšení mužského hormonu testosteronu a celkově mají pozitivní vliv na vzrůst sexuální touhy, kondice, vitality a energie každého muže.
http://clerex.eu
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 14, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
E-shop s potravinovými doplňky Vetom na bázi probiotik. Vetom je unikátní patentovaný aktivátor imunity, mobilizuje sílu celého organismu, zkracuje dobu léčení na polovinu, obnovuje veškeré funkce organismu.
http://vetom.club
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: May 4, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Již 20 let distribuujeme kvalitní nábytek z masivu za skvělé ceny. Dopřejte si i vy luxusní západní styl masivního nábytku.
http://masiv-prodej.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 29, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Projekt kosice.volnyflek.com je web vyhľadávajúci pracovné ponuky v Košiciach. Obsadzujeme jedno z prvých miest na slovenskom trhu hľadania pracovných miest. Nájdite si novú prácu.
http://kosice.volnyflek.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 26, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 25, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 0
Počet kategorií: 386
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz