Rozšířené hledání
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Zpětné odkazy

"Ztráta času. To je problém každého z nás. 60 sekund a uděláš pro svůj web, webový projekt víc než si myslíš. Výměna odkazu je to co tě posune dopředu. Před kamaráda, před souseda a hlavně před konkurenci. Tady nic nechceme. Nechceme peníze, nechceme abys ses vracel. Zaregistruj web. Vyhledávače tě za tvých 60 sekund odmění. Dej svému webu 60 sekund každý den. Za rok budeš sám koukat kolik máš unikátních návštěv. Zdarma."
Kategorie
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Apr 23, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Na těchto stránkách najdete. Převážně dřevěné hračky a to takové, které děti něco též naučí. Nabízím hračky, ktré rozšiřují znalosti, manuelní zručnost a podobně. Najdete zde hračky pro nejmenší děti, až po dospělost.

Pojďte se sami přesvědčit.
http://drevenehrackyjh.eshop-zdarma.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 21, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Vážení zákazníci.

Na těchto stránkách najdete nábytek určený pro Vaše potomky. Krásný nábytek ze dřeva, molitanu. Poznáte zde, nábytek s dětskými motivy, ale též pro mládež. Nabízíme také nábytek s Vašimi motivy.

Věřím, že se Vám nabídka bude líbit.
http://nabytekdetskyjh.eshop-zdarma.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 21, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Rodinné ubytování v Třeboni v komfortních pokojích pro dvě až tři osoby s možností přistýlky. Pokoje jsou komfortně vybavené, pro dvě až tři osoby, s vlastní koupelnou.
http://www.penzion-trebon.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 22, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 21, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Portál humenne.VolnyFlek.com vám prináša každý deň ponuku najnovších voľných pracovných miest z Humenné a okolia. Nájdete si lepšiu novú prácu aj vy. Nové ponuky dostanete aj emailom.
http://humenne.volnyflek.com
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 15, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Prodej domácích a kuchyňských potřeb a všeho pro Váš dům a zahradu
http://www.domacipotreby-lostice.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 14, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Projekt most.volnejflek.cz je web nabízející pracovní nabídky z okresu Most. Obsazujeme jedno z prvních míst na českém trhu hledání pracovních míst. Najděte si novou

nebo lepší práci.
http://most.volnejflek.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 10, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
PageRank: Not available
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 4, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Internetový obchod s rýchlorozkladacími párty stany. Stanový přístřešek je možné využít i jako reklamní stan, prodejní stánek, party stan, promo stánek nebo zahradní Altánek. Prodejny komplet příslušenství a náhradních dílů, zajišťujeme podtisk.
http://www.expodum.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 3, 2017) Listing Details Report Broken  Listing
Sort listings by: Alphabetic Date Rank Kliknuto    ascending | descending
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Statistika
Počet odkazů: 0
Počet kategorií: 386
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz