Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Nové odkazy

Sťahovacie služby Bratislava, sťahovanie celá SR, medzinárodné sťahovanie. Odvoz nábytku - likvidácia NONSTOP sviatky a víkendy bez príplatkov.
http://vasestahovanie.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 3, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Komplexní dodávky a servis v oblasti TZB, především pak v oborech vzduchotechnika, klimatizace a chlazení. Vysoké standardy v oblastikvality, bezpečnosti a výrobních procesů.
http://www.iventpro.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 3, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Zajistíme Vám pronájem plachetnic, katamaránů i motorových člunů ve všech hlavních jachtařských lokalitách. Rádi Vám pomůžeme k vlastní kapitánské licenci a dáme typy na pěkné výlety v okolí trasy Vaší plavby.
http://www.pronajem-lode-jachty.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Mar 2, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Značkové oblečení a doplňky z Velké Británie pro všechny. Více jak 10.000 Ks a přes 100 značek.
http://onestyle.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 1; Přidáno: Mar 1, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Na svatbě musí být vždy vše perfektní. Obzvláště pak nevěsta. Nechte si udělat dokonalý svatební účes od našich profesionálních kadeřnic. Zajímavé nabídky svatebních cest pro novomanželé. Svatební salon Pelux.
http://www.svatebni-pripravy.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 28, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Poradíme Vám, kam letos na dovolenou.
http://www.sdovolenou.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 1; Přidáno: Feb 28, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Soin Royal je česká značka profesionální přírodní kosmetiky.V oblasti péče o pokožku klademe důraz na snadné a účinné řešení dermatologických obtíží a jejich prevenci.
http://www.soinroyal.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 5; Přidáno: Feb 27, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Autodiagnostika - prodej a servis, autoklíče, chiptuning, diagnostika vozidel. Nakupujte u nás kvalitní autodiagnostiku za výhodně ceny.
http://www.auto-diag.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 27, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Připojení k internetu v lokalitách Mcely, Loučeň, Studce, Studečky, Hrubý Jeseník, Oskořínek, Sovenice a Jíkev.
http://netmk.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 26, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Webshop pro lidi, kteří chtějí mít chladnou hlavu a vyšší komfort na cestách. V nabídce najdete autochladničky, přenosné chladicí boxy, měniče napětí, nabíječky, vysavače, trezory a další užitečné příslušenství do vašeho mobilního domova.
http://mobilnechladenie.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 26, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz