Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Nové odkazy

Informačný portál na ktorom sa môžete dozvedieť o všetkom čo sa deje vo vašom okolí. Ak radi nakupujete, radi sa zabávate alebo radi skúšate nové veci tak len hľadajte a vyberte si to čo vám naozaj vyhovuje.
http://www.wtgo.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 25, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Výživové dopnky pre celú rodinu.
http://www.oliveland.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 25, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Odborná montáž a dopojení plynových spotřebičů Fondital, tak to je naše práce. Dodáme a namontujeme Váš plynový kotel. Nabízíme také různé výhody svým stálým zákazníkům.
http://montaz-kotle-praha.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 4; Přidáno: Feb 24, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Studijní materiály, zápisky, seminárky, výpočty, laborky, protokoly, technické zprávy, projektová dokumentace a hodnocení vyučujících pro studenty stavebních fakult stavebního zaměření
http://www.pajcweb.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 15; Přidáno: Feb 23, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Nabízíme prodej kvalitní pražené kávy. V naší nabídce najdete i značkové kávovary.
http://www.kavanadoma.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 23, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Nabízím instalatérské, topenářské práce, strojní čištění kanalizace všeho druhu a menší stavební práce - ručím za profesionální přístup, bezchybnou montáž a solidní ceny. Zkušenosti a kvalitu služeb ocenila řada spokojených zákazníků - přesvědčte se.
http://www.instalaterske-prace-praha.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 23, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Hrajte a vyhrajte na automatech online pro zábavu. Registrujte se zde pouze do ověřených kasín.
http://www.automatynahrani.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 23, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Naše společnost Vám nabízí služby v oblasti požární ochrany.V naší vybavené dílně provádíme periodické zkoušky hasicích přístrojů. Provádíme revize hasicích přístrojů,hydrantů, požárních klapek, revize požárních dveří, požárních ucpávek a revize nouzového osvětlení
http://www.revize-pozarni.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 22, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Taroc Consulting nabízí bilanční diagnostiku - unikátní metodu hodnocení kompetencí. Dostaneme vaše obchodní, manažerské a prezentační dovednosti na profesionální úroveň. Rétorika, neverbální komunikace, asertivita.
http://www.taroc.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 22, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Hledáte ve Znojmě malířství,tapetářství,tapety a malíře pokojů?.Provádíme veškeré malířské a zednické práce.Nabízíme prodej bytových tapet.
http://www.interiery-danko.cz/
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 21, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz