Rozšířené hledání
XML syndication
Info
Naše doporučení a UPOZORNĚNÍ! Náš robot v případě recipročních zápisů denně kontroluje umístění zpětného odkazu na Vašem webu. Pokud například umístíte náš zpětný odkaz na hlavní stránku, prohledává právě tuto, což má za důsledek zvýšení zejména S-Ranku této stránky. Pokud umístíte zpětný odkaz jinam, opět to pracuje stejným způsobem (prohledává se daná stránka), zůstává tak pouze zpětný odkaz na Vaší hlavní stánku z katalogu, která se indexuje se zpožděním. Jistě jste si již všimli, že některé weby mají vyšší ranky právě na jiných stránkách než na stránce hlavní. Je to zapříčiněno z důvodů, které jsme vám nastínili. Důležité je zadat kategorii kde chce mít svůj zpětný odkaz. Dělejte toto prosím přesně. Pokud zadáte ROOT robot Vás posune vždy dozadu. Cílem tohoto serveru je jedno : Každý odkaz musí mít i zpětný odkaz na náš server.
Sponzor
LevnéPotraviny.cz
Počasí
Počítadlo

TOPlist

Ranky

PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank

Nové odkazy

Světový zboží za světové ceny. Dárky, hodinky, zábavné předměty, věci do domácnosti a mnoho jiného za opravdu nízké ceny.
http://www.besteshop.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 4; Přidáno: Feb 21, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Obchodní společnost Viktoria Nitra se specializuje na výstavbu průmyslových hal, výrobních hal a skladů. Realizujeme kompletní stavební řešení halových systémů přesně podle představ a požadavků našich klientů.
http://www.viktorianitra.sk
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 20, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Profesionální montáž, servis a opravy Klimatizace a tepelných čerpadel.
http://www.klimatizace-berger.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 19, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Naše společnost AGA SERVIS spol. s.r.o. se zabývá odbornou montáží všech plynových spotřebičů. Provádíme nejenom montáž, ale také Vám náš vyškolený servisní tým poradí a případně uvede Váš plynový spotřebič do provozu.
http://www.montaz-plynoveho-kotle-praha.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 19, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Opravy praček. Zajistíme vám opravu praček prakticky všech značek. Provádíme opravy praček Whirlpool, Indesit, AEG, Elektrolux a řady dalších značek. Provádíme opravy praček s vrchním i předním plněním. Opravy praček provádíme v Praze 4, 5, 6, 13, okrese Praha-západ, na Berounsku; po dohodě i jinde.
http://opravypracekvolf.cz/opravy-pracek-praha
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 19, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
krasny e shop hodinky,bizuterie.cz
http://www.hgmbizuterie.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 2; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 19, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Specializuji se na reflexní terapii a aromatické masáže. Při masáži například reflexních bodů na nohou odstraním stres, únavu a navodím příjemný pocit relaxace. Více info na webu reflexni-terapie-babice.cz. Služby poskytuji v obci Babice u Šternberka.
http://www.reflexni-terapie-babice.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 19, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Straitflex pásky do koutů a rohů sádrokartonu (Made in USA). Velkoobchodní distributor pro ČR, SR - INMAL s.r.o. Pásky jsou speciálně vyvinuté pro EU trh z bočním perforováním, dle nejnovějšího trendu vývoje.
http://www.straitflex-distribuce.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 1; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 18, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Zajišťujeme rychlé dodání kvalitních osvědčených náhradních dílů pro nákladní vozidla MAN Mercedes Benz Scania Saf Schmitz Daf Bpw a další značky - spojte se s námi prostřednictvím webu hntruck.cz - zaručujeme i nízké ceny za dopravu. Přesvědčte se.
http://www.hntruck.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 3; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 17, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
Finance, půjčky, úvěry.
http://nejzadanejsi-pujcka.cz
PageRank: 0/10
(Kliknuto: 0; Komentáře: 0; Přidáno: Feb 15, 2015) Listing Details Report Broken  Listing
batoh
Reklama

Doporučené odkazy
Zpětné odkazy, zpětný odkaz, SEO, optimalizace SEO, budování odkazu, vyhledávače, pozice ve vyhledávači, vyhledávačích, zpetneodkazy.com, návštěvnost, navstevnost, page rank, srank, link, linkbulding
Pro Vás
Proč si registrovat odkaz do katalogu odkazů? Odkaz umístěný v každém katalogu musí obsahovat relevantní popis (POZOR! velice důležité, neboť každý vyhledávač zahrnuje tento popis do fulltextového vyhledávání), jen takto si připravíte vysoce relevantní odkazy v kategorii která je nejbližší tématice a obsahu Vašeho webu, tím se docílí zvýšení pro PageRank, S-Rank a JyxoRank. Náš katalog odkazů nabízí i screenshot Vaší stránky, tak získá případný návštěvník ihned možnost posouzení nejen zaměření webu ale i designu. Katalog můžete prohledávat vyhledávačem určeným pouze pro tento katalog odkazů a vyhledávačem pro vyhledání výrazu pro všechny portály.
Partner
mLink.cz